Ulice Cloverfield 10 (2016)

Nevím proč je napadlo udělat tohle jako pokračování Monstra. Hlavně bych to nechal jako Thriller nebo Horror a myslím si, že by to bylo daleko lepší. Dal bych klidně i čtyři hvězdy, ale po tom co hlavní hrdinka začala poslední půl hodinu filmu předvádět MacGyverovský kousky a nenapadlo jí přetáhnou hlavního padoucha tyčí po hlavě, tak dávám hodně slabé tři hvězdy.

Wavelength (1967) odpad!

Asi taky natočím experimentální film. Bude to o tom jak deset minut seru na záchodě a jaký zvuk u toho vydávám. Doufám, že dostanu oscara za nejlepší prdění.

Zvětšenina (1966)

Nechápu, tak velké hodnocení. Asi jsem viděl úplně jiný film než ostatní. Fotograf který náhodou vyfotí vraždu a náhodou si toho všimne na fotce. Dobrej nápad, ale to už jsem viděl, tak ve dvou jiných filmech. Kde to bylo daleko zajmavější.

Captain America: Občanská válka (2016)

Nečekal jsem, že spiderman dostane ve filmu, tak velký prostor a hlavně si i dovolím říct - tohle je nejlepší spiderman. Dokonce jsem byl i překvapen z Black Panthera, který ho jsem jako hrdinu nikdy moc nemusel, ale tady mi nevadil. Nejlepší na filmu byl finální souboj Captain america vs Ironman (Snyderův Batman v Superman je v tomhle úplná sračka). Dal bych filmu klidně pět, ale začátek mi přišel dost nudný, tak pro to jen 4,5. Bacha Spoiler: První záporák, který vlastně vyhrál a to nepotřeboval mít žádnou schopnost.

Supergirl (2015) (seriál)

Problém u Supergirl je ten, že se příběh rozjede až po osmém díle, kam už se spousta lidí ani nedostala co jsem četl komentáře. Vadí mi na seriálu obsazení Jimmyho Olsena. V některých seriálech mi nikdy nevadilo když bílou postavu nahradí černoch, ale tady mi to prostě nesedí.

Daredevil - Season 2 (2016) (série)

Doufám, že Punisher dostane vlastní seriál jeho příběh zůstal dost otevřen a hlavně mně bavil daleko víc než příběh Daredevila.

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Když jsem šel do kina, tak nejvíc jsem se těšil na souboj mezi Batmanem a Supermanem jako asi každý. Ve finále mi to tam přišlo absolutně zbytečný a hlavně zakončení toho souboje byl jeden velkej shit + celej souboj je v dešti a ve tmě, tak že tam bylo stejně vidět hovno. Co bylo pro mě velké překvapení byl příchod Wonder women(ještě pořád mam tu scénu v hlavě). Herečka mi na ní konečně sedla jako Robert Downey Jr. na Iron mana a hlavně dokázala i oba hrdiny dost zastínit což je dost vtipný, když je tam zhruba 20 minut. Vlastní film si opravdu zaslouží.

Akta X - Série 10 (2016) (série)

Nejlepší díl je druhej. Bohužel s hlavním příběhem nemá vůbec nic společného. No asi jsem od toho čekal daleko víc.