Deadpool (2016)

Za poslední dva roky nejlepší comicsovka od marvelu. Lepší intro jsem snad v žádnem filmu neviděl :D. Celou dobu jsem se brutálně bavil. Absolutně mě rosekala scéna s rolbou.

Faster, Pussycat! Kill! Kill! (1965)

Tak tohle bylo snad největší béčko co jsem kdy viděl. Jako porno film by to mělo daleko větší úspěch.:D Ani jsem nevěděl, že podle toho byl natočen film od Tarantina Auto zabiják.

Narcos (2015) (seriál)

Wow nejlepší seriál co jsem kdy viděl. Brutální, autentické, herecky dobře zahrané prostě bez jediné chybičky.

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Na nové star wars jsem se těšil jako malej kluk bohužel, když jsem odcházel z kina byl jsem hodně zklamán. Neni tu žádná wow scéna která by mi uvízla v hlavě. Film na mně působyl jako kdyby to byl nějakej fanmovie. Hlavně co jsem absolutně nepobral byl fakt ten, že hlavní hrdince stačilo se dotknout světelnýho meče aby dokázala porazit temnýho jediho bez jakehokoliv výcviku. Co Abramsovi nikdy odpustim je to že mi zabil mojí oblíbenou postavu, dokonce mi u toho vyletěla slza. Myslim si Old Republic je jen hra ale příběhově je to daleko lepší než nové star wars + stejně budu brát příběh z knížek a na tento film doufám že zapomenu. Jak někteří lidé říkaj - Indiana jones má jen tři díly já budu říkat - Star Wars jich má jen šest. hodnocení 50%.

Fantastická čtyřka (2015)

Hustý je, že film trvá 94 minut a oni porazí Dooma za 5 minut. Kterej tam je, tak 15 minut. Ještě. že tam nebyla žádná love story to by ten film byl určitě dlouhej, tak o hodinu :D

Ve znamení štíra (1964) odpad!

Tohle bylo určitě natočeno jako bonus k policejní akademii. Kde nám pánové z Modré ústřice ukážou co dělaj, když je hospoda zavřená.

Avengers: Age of Ultron (2015)

Další film u kterýho je trailer lepší než film. Čekal jsem , že ten Ultron bude daleko větší záporák než co byl ve finále. Na co jsem se nejvíc těšil bylo jak capitan america přijde o ten štít. Když jsem viděl výsledek tak jsem myslel, že hodim popkorn na plátno a odejdu. Možná kdyby tam bolo větší napětí a nebyla tam zbytečná romance Black Widow a Hulka, tak to mohlo být dobré pokračování.

Terminator Genisys (2015)

Když jsem viděl trailer, tak jsem si říkal, že to bude hodně velkej průser. Nakonec to, tak špatné nebylo první polovina filmu byla skvělá. Znova vidět první díl trochu jinak byl zajmavej nápad. Bohužel druhá polovina filmu to hodně ničí v jednu chvíli tam bylo tolik akce, že jsem nevěděl co se tam vůbec děje a ten konec byl takovej divnej.