Soumrak mrtvých (2004)

Anglický humor na nejvyšší úrovni. Opravdu dobrý, opravdu zábavný. Takže těším se zase někdy znova, kde jinde než u Winchestera.

Divoké historky (2014)

Tak tohle byla slušná jízda, od začátku do konce.

Popelka (2015)

No, dětem bych asi pustil lepší pohádku.. za mě ne příliš povedené zpracování.. Zase, vzhledem k množství vzdouvajících se výstřihů naplněných luxusními ňadry 1*, možno doporučit jako takové softko pro náctileleté :) A pak taky Helenka jako víla (+ ňadra) ta bez hvězdičky taky neodejde ;)

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

V rámci žánru splňuje asi vše co by si člověk přál. Občas mrknu i na nějaký starší díl a stejně pořád pobaví. Do dokonalosti malinko něco malinko chybí.. možná o jednu dvě řady méně?

Porota (2003)

Náhodně přepnuto o víkendu v televizi. A vyklubala se z toho jedna z těch bombiček o kterých nevíte že vůbec existují. Originální téma, svižné tempo, dobří herci. Po delší v době, konečně v TV, něco co opravdu zaujalo.

Sbohem, baby (2007)

Tak tohle je ten případ opěvovaného filmu u kterého mi po 30 min sirky protrhy víčka a byl konec.. Dle obsahu to zaujme, ale film je vlečený nudovým dvojspřežím, opravdu, opravdu pomalu jedoucím. Probral jsem se asi 10 min před koncem, kdy mi žena sdělila že ke konci to začalo být celkem zajímavé.. hmm, možná jo.. za mě ne..

Operace Silver A (2007) (TV film)

Dramatický příběh lásky, hrdinství i slabosti. Myslím že tento popis uvedený v obsahu sedí. Jen té lásky je tam někdy trochu moc... Prostě silný příběh vyprávěný trochu jinak než by jste u filmu o výsadkářích čekali. Jo, prostě někdy i ti na první pohled dobří můžou být špatní a zase naopak..

The Doors (1991)

Velká srdcovka. Jak The Doors jako kapela, tak tenhle film. Je to příběh o hudbě v její nejsyrovější podstatě. O hudbě která je dle mě naprosto geniální a jedinečná. Herecký výkon Vala Kilmera je neskutečný - myslím že nic lepšího už nikdy nezahrál. Vím že jak kniha jako předloha (No One Here Gets Out Alive), tak film byly pro potřeby širšího publika zaměřeny hodně na Jima a jeho boj s démony, ať už alkoholu, drog, sexu, inspirace, prostě čeho chcete. Ale i tak je to strhující a magický výlet do 60tých let.

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

SUPER, tohle slovo stačí.. I když né zas super na 5* Úplně zbožňuju když někoho totálně vytrénovanýho, seřeže někdo kdo ještě neměl v ruce ani klacek.. tak za to ta 1* mínus.. Pak taky ten zážitek z kina na Flóře kde se 30 min před koncem rozbilo 3D a ti blbci to bez toho nechali dojet prakticky až na konec, aby to vzápětí přetočili a pustili bez zvuku, aby to vzápětí přetočili a pustili už konečně normálně.. takze moje stopáž byla tak 176 min..

Legendy zločinu (2015)

Kurňa.. z takovýho námětu takhle slabej vývar? Opravdu? A proč? Hardy dobrej, ale tý romantiky je na gangsterku trochu moc..