Columbo (1971) (seriál)

Keby vyšetroval mňa, asi by som ho zavraždil holými rukami. To jeho " Ješte promiňte, málem bych zapomněl.... ". Ale inak je to absolútny génius.

Bitva o Hill 60 (2010)

K tomu to filmu mám len jedno slovo: NEUVERITELNÉ.

Wimbledon (2004)

Šport, romantika a humor. To všetko tento film má. A mne viac nebolo treba. Bavil som sa ako už dlho nie. Doporučujem vo všetkých ohľadoch. Športové scény možno nie su dokonalé, ale vôbec to nevadí. Romantika je tu asi na prvom mieste a čo sa týka humoru, ten anglický mi je hodne blízky. A toho tu nie je málo. Plných päť *.

Okresní přebor (2010) (seriál)

Som futbalista, čo hrá okresnú futbalovú súťaž a skutočne (až na pár vecí ako napr. krádež forbesa) sa to tam okolo toho "malého " futbalu takto točí. Postavy v tomto seriály milujú tento šport, sú preň schopný urobiť čokoľvek a nedokážu sa ho pre nič vzdať. Zabával som sa na každej časti a finále bolo absolútne grandiózne. Čo dodať? Futbal je futbal. Slavoj goooooool. :o)

Žena v černém (2012)

Neviem povedať či som od tohto filmu niečo očakával, ale dostal som poriadnu dávku strachu akú som už dávno nedostal.Pre mňa super.

Lotrando a Zubejda (1996)

Svět je malý a o náhody tu neni nouze.--- Prenádherná rozprávka.

Dannyho parťáci (2001)

Pre mňa je to skvelý film. Skvelý herci, skvelá hudba, prostredie a proste všetko je tam ako má vo filme na pobavenie byť. Je to niečo, čo si môžem kedykoľvek pustiť a nikdy sa pri tom nebudem nudiť. P.S.: Neverbálna komunikácia medzi Cloonyem a Pittom je proste úžasná. :o)))

Dům za všechny peníze (1986)

Úžasná komédia s ešte úžasnejším Hanksom. Jeho komediálne vlohy sa v tomto filme prejavujú skutočne úžasne. Miestami psychicky na dne ( pád vane ), miestami s anglickým kľudom ( pád komína ) brané situácie, robia s tejto komédie úžasnú podívanú. U mňa skvelé. P.S.: „ Kedy to bude hotové?“ - „ Za tri týždne.“