Po sexu (2007)

Stojí za to sa pozrieť "za dvere" spálne ôsmich rôznych párov.. Mňa najviac pobavil posledný posledný príbeh, kvôli ktorému je aj hviezdička naviac.. :).. Ľahké rozhovory, ktorým občas síce chýba pointa a humor (keďže je to komédia), ale neľutujem, pretože to malo niečo do seba..

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Koncept situačnej komédie pomaly vymrel (alebo sa presunul do oblasti trápnych, vôbec nie v tipných gagov).. ale našťastie existuje výnimka v podobe tohto seriálu.. Zaslúžených 5 hviezdičiek.. Naozaj sa dá dobre zasmiať na niektorých vtipoch.. :)

Medvěd (1988)

Absolútne dokonalý krásny film.. Nechápem ako dokázali prinútiť macov, aby tak prirodzene hrali.. výsledok je úchvatný a dojemný..

Nauka o snech (2006)

Neviem čo si mám myslieť o tomto filme.. Na jednej strane nový, netredičný, na strane druhej mätúci (niekedy som mal naozaj problém rozoznať čo je realita, čo sen), chviľkami nudný.. Očakával som viac romantickú komédiu ako drámu, ale z tej komédie tam skoro (ak vôbec niečo) nič nebolo.. Neľutujem, že som si Náuku o snoch pozrel, no 3 hviezdičky má odo mňa za originalitu a nie za film..

Dangerous: The Short Films (1993) (video kompilace)

Michael Jackson je proste kráľ hudby a klipu.. na tom už nezmení ani to, že mu preplo z toľko prachov..

Scoobyho hvězdná olympiáda (1977) (seriál)

Tento seriál som moc nemusel - stále dookola to isté.. Dve hviezdičky za Shaggyho a Daphne ako postavy.. :)))

Klukoviny Toma a Jerryho (1990) (seriál) odpad!

Toto som nemohol pozerať už ako dieťa.. Tuším som sa ani raz na tom nezasmial.. Niet nad klasiku..

Listopadová romance (2001)

Mne sa to moc páčilo.. Nadpriemerná romantika + smutný záver.. Ideálny film pri túlení sa s priateľkou..