Ptáčátko (2016)

Úžasná krátkometráž před projekcí Hledá se Dory. Krásná animace, hezký příběh, Pixar prostě umí.

Hledá se Dory (2016)

Teda, tak silny a emotivni pribeh nenabidnulo snad ani treti Toy Story. Hleda se Dory uz snad ani neni animak pro deti, ale pro ty, kdo cekali 10 let na pokracovani a nejdou se do kina pobavit. Normalne Vas psychicky znici pribeh o male modre rybe s obcasnymi vtipky, ktere tu jsou jenom tak mimochodem. Deti asi nechte doma a bezte si to uzit. 3D tady moc nevyniklo, takze zbytecna investice, jinak klobouk dolu a musim dat vsech 5 hvezd. Snad vypadkem kratkoblbe pameti nebudu trpet taky.

Grimsby (2016)

Ty vado, celej film jsem se nestačil divit, čeho všeho je Cohen ještě schopnej. Musim říct, že sloní bukkake je asi nejbizardnější věc, co jsem kdy ve filmech viděl. Konečně zase skvělá komedie, kterou jsem protlemil od začátku do konce!

Zoolander No. 2 (2016)

Neskutečná záležitost, jednička byla nejgeniálnější podivnost, jakou jsem kdy viděl, dvojka zas posunula level WTF momentů o level vejš. Ať už jde o hermafroditního "Vše" Benedicta, Justina Biebera, těhotnou součást orgií Kiefera Sutherlanda nebo Stinga či armádu módních ikon. Tenhle film je možná naprostá stupidita, ale ne takovým tím způsobem, kdy je Vám trapně za herce, tohle je humor, který Vás chytne, pokud teda jednička patřila ke krevní skupině Vašeho vkusu. Já se bavil královsky a 75% je naprosto zasloužených!

Santa je úchyl! (2003)

Já to mám prostě rád. Tak trochu jiná Vánoční klasika. :))

Stážista (2015)

Strašně příjemná oddechovka, která moc sympaticky plyne a odhaluje slušně propracovaný děj. Robert De Niro na roli sedí jak ulitý a Anne Hathaway se ve své postavě také docela slušně našla. Není to sice taková ta komedie, u které se potrháte smíchy, ale je to přesně ten film, u kterého se pousmíváte celou dobu a to mám snad ještě mnohem radši. Všem, kdo chtějí něco nenáročného a velmi pohodového můžu jenom doporučit. 70%

Mládeži nepřístupno (2013)

WTF???? Co jsem to sakra viděl? Vůbec jsem to nepochopil, stejně jako to, jak se tomu mohlo upsat tolik známých hereckých jmen. Je to naprostá kravina, ale stejně se tomu člověk musí smát....asi úpadek

Nesmrtelný (2015)

Za mě konečně film s originálním nápadem a zajímavou zápletkou, který se nesnaží hrát si na něco, co není.

Mission: Impossible - Národ grázlů (2015)

Mission Impossible zraje jako víno. Zatímco většina filmů dalším a dalším pokračováním ztrácí dech, tak tady mi to přijde naopak. Národ grázlů je za mě bez debat vrchol této série, akce, vychytávky, skvělé hlášky, no prostě všechno, co má správná akční podívaná mít. Rozhodně můžu s klidným svědomím doporučit. 85 %

Neranditelní (2014) (seriál)

Jeden z lepších sitcomů, co teď seriály nabízí. Snad bude hodně řad!