• Fantasy

Podfukářky (2019)

Dvě hvězdy za acting skills Anne, která teda občas také měla slabší chvilky. Jinak scénář museli psát kvalitní autisti.

Hra o trůny - Zvony (2019) (epizoda)

Přijde mi, že komunita fanoušků GOT se dělí na dva druhy. Na ty, kteří sledují tuto tv show od první season a na ty, kteří začali někdy tak v 6té. V tomhle díle jsme poprvé z celé osmé season, dostali to, co GOT opravdu je - léčky, náhle změny v předurčeném ději a dokonce i krátké, ale smysluplné dialogy. Nejlepší díl z celé season. Jinak o season jako takové, radši nemluvit.

Hra o trůny - Zimohrad (2019) (epizoda)

Jak kdyby tu lidi nevěděli, že dialog, je také, celkem důležitá část filmu/seriálu. Kdo ví, jak Martin píše, tak se nediví.

Shazam! (2019)

Zatím nejlepší od DC, ale to CGI je teda pořád hrůza.

Raubíř Ralf a internet (2018)

Škoda nudné zápletky, která zkazila celý průběh a pocit z filmu. Mohla být zrežírovaná úplně jinak. Když ji pominu tak 9/10. Jinak dávám toto.

Všem klukům, které jsem milovala (2018)

Na to, že to má být klasická béčková "teen" comedy, tak musím říci, že Lana hraje hlavní postavu velmi přirozeně a uvěřícně. A jak píše sochoking - Tie jej kozy... Nemohol som z nich celý film oči spustiť! 4*

Jsem božská (2018) odpad!

Stvrávit 110 minut s Amy Schumer v hlavní roli je snad horší, než mít 10 let rakovinu.

Já, Simon (2018) odpad!

Kvalitní propaganda 21. století.

Deadpool 2 (2018)

Pokud jste černí, žlutí nebo jakékoliv jiné barvy než bílé, tak na to nechoďte.

SuperStar 2018 (2018) (pořad)

Superstar je hold první pěvecká soutěž, která tady kdy byla a bude. Je velká škoda, že zahraničnímu X-Factoru, či The Voice se to absolutně nemůže vyrovnat a to ne kvůli tomu, že jsme v ČR a tolik zpěváků se tu nerodí, ale kvůli tomu, že tam jsou schopný vzít nováčka a udělat z něj zpěváka. V porotě tam sedí jedni z nějvětších hudebních manažerů (např. Simon Cowell, Louis Walsh), kteří umí a ví jak pracovat s lidmi (a to ne pouze po té vizuální stránce, ale hlavně té pěvecké) a vždy je tam doplňuje kategoricky jeden nebo dva nejkvalitnější zpěváci/zpěvačky (např. Nicole Scherzinger, Cheryl Cole), co v té zemi jsou. Tam když se někdo dostane do té finálové topky, tak má automaticky obrovský potenciál podepsat smlouvu s největšími vydavatelstvími, které tam jsou a to protože ti lidi, co v té porotě sedí, ty vydavatelství řídí. U nás si pomalu do toho svého jména, tracku a videoklipu musí každy investovat sám. Nicméně to se povedlo jednomu z našich nováčků v porotě Benu Cristovaovi. Ben dělá super hudbu, kterou lidi poslouchají a byl v podstatě první, který tu naší scénu dokázal alespoň trochu přiblížit z nějakého hlediska scéně zahraniční. Nicméně si myslím, že tam nemá co dělat a vedle Palo Habery tam vypadá spíše jako rookie. Kdyby tam radši posadili nějakého vocal coache + někoho, kdo je na scéně velmi dlouho a umí s lidmi pracovat (např. Vladimir518) a k ním ještě Sharlotu, tak by porota dostala instantně jiný rozměr. Sharlota je sice lehce postižená, ale po stránce zpěvu je na tom lépe než kdokoliv, dokáže přemýšlet a patří klidně i mezi top 3 zpěvačky u nás, pokud teda do toho nerapuje ty svoje hovna. Až tady někoho napadne opět udělat X-Factor, který tady už byl a použije u toho mozek, tak se superstar bude moc jít velmi lehce zahrabat.