• Životopisný

Red 2 (2013)

Jednotka bola vtipnejšia ale aj tu boli momenty, keď som sa od smiechu chytal za brucho. Malkovich len ukazuje svoje herecké kvality a Helen Mirren to zaklincovala svojou hereckou polohou komičky. Ešte stále sa musím po filme usmievať. :) Nečakal som v pokračovaní veľa akcie ale prekvapili ma super dialógy. Herecké výkony všetkých boli na jedničku. Nenudil som sa a to čo som od tohto filmu čakal som dostal.

Maigret - Maigret a případ mrtvého muže (2016) (epizoda)

Bravo Rowan Atkinson. Zahral to skvele a ukazuje, že sa vymanil zo škatuľky do ktorej ho vsunul Mr. Bean. Malo to dynamiku a bolo to napínavé. Čítal som Maigretovky v študentských časoch a tento už druhý diel čo natočili Angláni bol ešte lepší ako prvý. Pokračujte ďalej.

Čtvery Vánoce (2008)

Hľadal som niečo s vianočnou tématikou a dostal som sa k tomuto filmu. Obidvoch hlavných predstaviteľov mám rád, tak som si ho zapol. Musím povedať že ma ten film trochu sklamal a stále som čakal, že sa to niekam posunie, ale nedočkal som sa. V prvej polovici bolo pár svetlých momentov a to bolo asi tak všetko.

Život nikdy nekončí (2009)

Krásny ľudský príbeh o životnej tragédii zahrala Sophia excelentne. Keď plakala, mal som slzy v očiach aj ja a keď sa usmievala smial som sa aj ja.Lambertove výrazové prostriedky sú pre taký film nepoužiteľné a jeho emócie sú na bode mrazu. Asi to bol aj jeho najlepší výkon ktorý po Highlanderovi podal.Celé to bolo ladené pozitívne a je to jednoznačne aj motivačné pre všetkých, ktorí sa ocitnú na životnej križovatke. Život nikdy nekončí.

Dítě Bridget Jonesové (2016)

Tak a dočkali sme sa finále ďaľšej trilógie o láske plnej skvelého humoru. Ešte stále sa smejem. Patrick Dempsey zapadol do tejto trojky úžasne. Dávno som sa toľko nenasmial a soundtrack Mambo Italiano s donáškou pizze na ceste do nemocnice bol suprový. :) Keď sa chcete zasmiať tak určite choďte do kina na tento film. Trojka Bridget Jonesovej predbehla prvý diel Bravooo.

Profesoři zločinu (2014)

Dobre som sa zabavil a zasmial. Prepad lekárne bola scéna na ktorej sa smejem ešte aj teraz. :) Dobrý námet a vedecký gang bol aj herecky dobre obsadený.Kto sa chce zasmiať tak tomu odporúčam.

Dvojníci (2016)

Skvele som sa bavil až do konca. A to som od tejto komédie aj očakával. Ondra Sokol si to užíval a zahral to bravúrne. Jediný, ktorý mi tam nesadol bol Jakub Kohák. Ináč keď sa chcete dobre zasmiať tak si tento film nenechajte újsť. Tradícia českej komédie nestráca dych.

Ledová vášeň (2016) (TV film)

Krasokorčuľovanie je šport, ktorý mám rád od malička. Je to tvrdá drina. Tento film ma bavil od začiatku do konca aj keď bol dej predvídateľný. Šport zvíťazil a ako vtipná vsuvka ma rozosmial predajca áut.

Ve jménu krve (2016)

Najdrsnejší Mel akého som vo filme videl. Veľmi dobre zobrazený vzťah otca a dcéry s akčnými prvkami. Mel stále dokazuje, že je pán herec. :)

Máme rádi velryby (2012)

Mám rád filmy podľa skutočných udalostí a mám rád aj veľryby. Doteraz sa tento príbeh ku mne nedostal a som rád, že som ho objavil.. Podarilo sa natočiť príjemný film bez trapností a klišé. Drew to zvládla takisto super a táto vážna úloha potvrdila jej herecké kvality.