StreetDance 2 (2012)

Neoriginální vykrádačka snad všech tanečních filmů, která operuje s tím, že divák je uplný blbec a všechno zbaští. Více zde.

Šéf na grilu (2011) (pořad)

Kdo nejí uprostřed krvavej stejk ale dopřává si propečenej, je prase jo, pane Pohlreich? tak to mě těší. Knížku s recepty doma mám, je fajn, například burgery jsou výborný, hláška "dáte si mletý kopyta u vokýnka a žaludeční rodeo může začít" je úžasně pravdivá. Ale do prasat si nadávat nenechám.

Avengers (2012)

Kapitán Amerika by mi tam vůbec nechyběl, Chrise Evanse vidím pořád jako blbečka z Bulshitu s nastříkanýma šlehačkovýma kozama a připadá mi, že se v obou filmech tváří stejně. Jeho samostatný příběh mě jako u jediného z hrdinů neláká. Celé to táhne hláškující Iron Man Tony Stark s charismem které doslova teče z filmového plátna, svalouš Thor a Bruce Banner/Hulk. Raději než na Scarlett jsem se dívala na Cobie Smulders v přiléhavém oblečku. Více zde . P.S.: viděno znovu s titulkama - doporučuju ;-)

Havran (2012)

Já si myslim, že to je film, který není zde, na čsfd, úplně doceněnej. Odcházela jsem z kina spokojená. Více zde .

Talisman (2012)

Sak Telfon nikdy nebyl moje krevní skupina, tady se mu sice podařilo mě i trooošku mile překvapit, že už nevypadá na 13 a shodil tu děsnou patku, nicméně i když je Taylor Schilling docela kus, v některých scénách, vypadají trošku jako máma se synem (a jako bonus Efronův štěněčí bezradný pohled). Celé se to tak divně táhne, a ty konce, že? Ty nám dělají tak trochu problém. Více zde.

Manituova bota (2001)

Znáte to - nedělní oběd, nacpete si břich a vyvalíte se u televize, zmocníte se ovladače a projíždíte kanály s cílem zjistit, co solidního je v nabídce. 300 přepnutí za minutu, a dostanete se na jakýsi kanál, kde právě hlásají, že přijde na řadu tahle perlička. Jako rodině vyrůstající na Mayovkách nám tohle pochopitelně nemohlo uniknout. Hned po skončení jsme film začli shánět, jelikož jsme půlku neslyšeli přes řehot u stolu. Jasně, že to není uplně geniální a některé repliky byly trošku zbytečné, ale já jsem se výborně bavila. Ranč Pudřenka, růžovej brácha Vinetač s blinkající Žakelínou, záporák Santa Maria a poslední přání v podobě písničky z reklamy na Super děrovačku - mnohem povedenější než parodie na vesmírné skvosty od stejné partičky v čele s Herbigem. Tady se klucí fakt vyřádili :)

Lekce neslušného chování (2008)

Celou dobu jsem se výborně bavila, ale musím se přiznat, že jsem čekala takový.. jak to říci... více "koncovatější konec". Skoro to působilo jako: "mládeži, končíme, už to bude moc dlouhý tak to nějak utněte.." ale jinak tedy, bod pro Jess, Colina bych za Bena měnila hned, sice neměl nijak velký prostor, ale i to stačí k tomu, aby byl mou nejoblíbenější postavou z filmu. Kristin Scott Thomas je tchyně jako vystřižená ze všech těch šílených vtipů a Jessica je okouzlující a šarmantní o hezkých pár stupňů více než všechny ostatní dámy na place.

Mumie: Hrob Dračího císaře (2008)

Na první i druhou Mumii jsem se dívala kvůli své lásce ke Starému Egyptu, ale změna prostředí neškodí, a Čína mě svým způsobem také lákala. První nemilé překvapení nastalo v hereckém obsazení – o kráse a hereckých kvalitách Marie Bello nepochybuju, ale roztomilosti a kouzla Rachel Weisz nedosáhne nikdy a prostě mi tam neseděla. Malinko mě udivila změna vztahů mezi rodiči a Alexem a řekněme.. „snaha“ o jejich řešení. Dále mi ve filmu chyběly hlášky, u kterých jsem se bavila při předchozích dvou dílech..a nad některými mi naopak bylo až trapně. Císař-Mumie v podání Jet-Liho byla patřičně záporácky odporná, ale co ta jeho přeměna na draka a pak na – cosi? No – hlavně, že vše dobře dopadlo a máme se rádi.. Jsem zvědavá, co se vymyslí v Peru (takže nic, asi žádná škoda). Něco mezi ** a ***.... stále váhám, stále měním. P.S.: naprosto nechápu důvod, proč se tvůrci snížili k nešvaru amerických teen-komedií, tedy fekálnímu humoru - aneb ve kterým vesmíru je ta blijící kráva vtipná??

Hotel Paradise (2012) (pořad) odpad!

Tak jsem ze zvědavosti nahlédla.. málem mi to vypálilo zornice, protrhlo ušní bubínky a ubilo všechny mozkové buňky.. umělý krávy a vymakaný blbečci, co maj dohromady IQ tak 10.. aneb přehlídka blbstva národa českého i slovenského. Do toho další umělá kráska Gavriely, neuvěřitelně afektovaná a s nulovým moderátorským talentem... na takovýhle pí*oviny jsou peníze, KDE proboha, a proč??? jediné, co se mi líbí je prostředí. Mít korunky v prasátku, rozbiju ho, nasmažim řízky, a jedu na vejlet. Skvělý komentář kolegy igi B.!