Sabrina - mladá čarodějnice (1996) (seriál)

Nezlobte se na mě, ale mně osobně to přijde hloupý. Už od úvodní znělky, která je neuvěřitelně trapná. A hlavní hrdinka je na facku, když promluví, tak na odstřel, a navíc je vrcholně nesympatická, sobecká a ufňukaná a navíc se neumí oblíkat - chce to vyměnit kostymérku/stylistu.

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

Vzhledem k tomu, že na tuhle nesmyslotinu část rodiny pravidelně kouká, jsem čas od času pár dílů viděla. A to od prvních až po ty poslední. Jen jsem nečekala, že to bude sračkovatět tak rychle a tak moc. Postupně docházejí herci, co by se chtěli dobrovolně v tomhle paskvilu ukázat (i když bohužel ne dost rychle a občas do toho akvária humusu vhodí někoho nového), tak stávající postavy mixují stále mezi sebou do absurdnějších a absurdnějších párů a vymýšlejí stále debilnější cosijakozápletky. Toho, kdo tohle píše, točí a vysílá, by měli zavřít za to, že ukrajuje lidem čas takovouhle nebetyčnou debilitou.

Ošklivka Katka (2008) (seriál)

Ten bezmozek, co psal scénář, by měl někdy zavítat mezi normální lid, aby zjistil, jak funguje běžná komunikace, normální dialogy, hádky, a vypjaté scény, a že ty debilní fráze a nelogismus u jednotlivých postav, ať jsou postavené na čemkoliv, nejsou postavené na reálném základu. Nicméně, (a teď nastává prostor pro mou oblíbenou větu) viděla jsem horší (což ostatně u české seriálové tvorby není nic těžkého).

Lemra líná (2006)

První * za Zooey, druhá * za pár vtipných scén. Jinak Sarah promiň, ale ty pro mě jaksi nejsi ani krásná, ani herečka.

Jak ztratit kluka v 10 dnech (2003)

Chvílemi jsem se solidně bavila, zejména když Andie přejde do útoku, ale jakmile se najelo na vážnější strunu, bylo to v háji. Některé klišovité scény byly opravdu úplně zbytečné, bez nich by mohl mít celý snímek větší šmrnc, takhle plnily funkci pro mě naprosto zbytečných natahovaček. Já osobně ale řadím mezi vcelku příjemné oddechovky, protože ďábelská Kate se úporně snaží třičtvrtě filmu, aby jí protějšek Matthew uškrtil, chemie mezi nimi je i funkční. Zbytek filmu většinou přeskakuju...

Tvůj snoubenec, můj milenec (2011)

Jediný, komu jsem tam věřila alespoň něco, byla Kate. Natahované, špatně seskládané, opakující se, předvídatelné. Lidi prosim, neřeště ho*na a natočte něco pořádnýho. Další, prosím!

Sex ve městě (1998) (seriál)

S. J. Parker na podobnou roli nemá - jak herecky, tak vzhledově. Zejména v prvních sériích a nejvíce v prvním díle vypadá naprosto hrozně. A jestli má seriál zrcadlit módu daného okamžiku, tak si asi páni návrháři (či stylisté seriálu) drobet (více) přihnuli, protože dámy, přestože někdy jsou vaše boty a hadříky předmětem mojí závisti, tak naopak někdy bych v tom nešla ani s košem a obávala bych se ty hadry použít i na vytření podlahy. Ještě - kde se bere ta záliba chodit pořád bez podprsenek? Nebo mají bradavky ústřední čtyřky odvést pozornost? no.. Kvalita se liší díl od dílu, někdy Carrie bloumá nad něčím, co je sranda, a´t už kvůli tomu že to tak být má, nebo že ze sebe udělá trubku, občas ale řeší naprosté kraviny a děj má až nepříjemně předvídatelný spád. Protože jako mladší mě seriál moc nechytal, jsem zhruba v polovině celého seriálu - až dokoukám, dopíšu celé hodnocení a vrhnu se na filmy (už teď jsem ale toho názoru, že pozitivně laděné nejspíš nebude, uvidíme, jak moc trailery vystihly celkové vyznění celovečerních sexů). Jinak naprosto chápu pánskou část diváctva, tohle je čistě ženská záležitost :)

Harry Potter a vězeň z Azkabanu (2004)

Předně musím říct, že třetí knižní díl je můj nejoblíbenější a miluju závěrečnou scénu v Chroptící chýši. Filmový rozhodně ne - já jsem dost zklamaná. Působí to tak, jako někdo namátkově vyrval pár stránek z knihy a ty zfilmoval. A přitom je to škoda, po pohádkových prvních dvou dílech mohlo toto konečně dosáhnout pravé potterovské atmosféry.