Comeback (2008) (seriál)

Tak asi jedno nejlepších co se týče seriálové tvorby tv nova. A i z té české.. a já vím že to nesnášíte, to "z české seriálové tvorby" ale je mi to fu(c)k, stejně tady nechám. Lexa je debil, ale baví mě, strejček Dejdar je pilíř celého seriálu. Snad kvalita nepůjde s přibývajícími díly dolů..

Vesnice (2004)

Tak si tak říkám, jestli jsme koukali na stejný film, když čtu některé komentáře. Tohle, že je sračka? Když ocením zajímavou myšlenku, nádhernou hudbu, Bryce Dallas Howard a celkovou atmosféru filmu, tak prostě nemůžu dát méně než 4*. A mimochodem, i když to bude pro některé velmi překvapující, já jsem se fakt bála. Shyamalane, hul to dál, a bez ostychu!

Láska s rizikem (2003)

Ať už si pár Lopezová – Affleck rozuměl v soukromí jakkoliv, společné vystoupení před kamerou je nerozumný exhibicionismus s katastrofálním výsledkem. Šest Zlatých malin jako důkaz toho, že film propadl u kritiků a celosvětové tržby $7,266,209 (s rozpočtem $54 milionů), že totálně krachl i u laického publika. V Armageddonu se Affleck dokázal alespoň rozbrečet, ale v Gigli má stále neskutečně tupý výraz, pokaždé trochu jiný, avšak nikdy se nehodící k dané situaci, na který jsem začla být ani ne v půlce filmu silně alergická. A Lopezová – upřímně pochybuju, že by celkem rozsáhlá partička mladistvých stáhla zadek po tom, co jim nějaká kráva v kožené bundičce začne rádoby hrůzostrašným a tajemným hlasem popisovat techniky vydloubávání oční bulvy. Stačilo by směrem k ní udělat bububu, a nemuseli by ty nebetyčný blbosti poslouchat. Další - „V každém vztahu je býk a kráva – já jsem býk, ty jsi kráva, jasný?!“ - už snad netřeba komentovat.. A konec? Brian dostane svůj Baywatch, Ricki Larryho auto a Larry svou Ricki.. jo, ona je lesbička, zřejmě si svou orientaci během filmu rozmyslela – při pohledu na Bena Flíčka a jeho výraz blba opravdu je čemu se divit.