Líbánky (2013) odpad!

Kvůli trapné a naprosto nudné Geislerové musím dát odpad! protože mi v tom filmu hrozně vadí...

Velkolepé století (2011) (seriál)

Podle mě je to velice dobrý seriál a určitě si nezaslouží tak mizerné hodnocení. Myslím, že jsou zde stovky horších seriálů, které by si zasloužily hodnocení jako VS, ne-li horší. Na tomto seriálu mám rád úžasné kostýmy, napětí a mnohdy mi při některých scénách naskakuje husí kůže. Hodnotné je podle mě také to, že je příběh podle skutečné události. Vím, že mnoho věcí je domyšleno a upraveno v rámci děje, ale i tak má základ založený na skutečnosti. Rád sleduji některé scény a přemýšlím nad tím, jak dané situace řešíme v dnešní době. Uznávám, že mnohdy jsou zde zdlouhavější konverzační scény, při kterých nejde o nic důležité a které by mohly být kratší a výstižnější, ale přesto se na seriál rád dívám. Obdivuji i prostředí, kde se seriál odehrává, protože je to velice věrná kopie skutečného paláce. A především mám velice rád hudbu, která v seriálu hraje. Podle mě se vždy hudba k dané scéně hodí a dodá jí na opravdovosti a vážnosti. A v neposlední řadě musím poznamenat taky skvělé herecké obsazení. Herce, kteří se v seriálu objevili jsem si velice oblíbil a myslím, že každý se své role zhostil jak nejlépe mohl. Vyzdvihnout musím za sebe hlavně Meryem Uzerli, Cansu Dere, Pelin Karahan, Selma Ergeç, Nur Fettahoglu, Selen Öztürk, Deniz Cakir a mnoho dalších...

Brickleberry (2012) (seriál)

Tenhle typ seriálu je prostě pro mě absolutní špička! Řehtám se (doslova) od začátku až do konce ať už ten díl vidím poprvé či posté, zkrátka úžasná komedie pro zlepšení dne. A pokud milujete černý, sprostý a drsný humor, tak je to absolutně to nejlepší... Škoda že vzniklo jen tak málo dílů :-(

Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)

Tento typ filmu příliš v lásce nemám. Dramata mě většinou moc nelákají a ani moc nebaví, ale jsem rád, že jsem se na tento film nakonec podíval. Z mého pohledu jde o velice špičkový film, který si všech 5 Oscarů bezpochyby zasloužil. Je pravda, že to není můj úplně nejoblíbenější film ze všech, ale rád se k němu vrátím a prožiji s ním příjemný večer u televize. Ale musím přiznat, že občas tam byly i scény, které mě příliš nebavily, místy až nudily, ale jasnou převahu zde mají ty dobré scény.

Charlieho andílci (2000)

Skvělá oddechová zábava pro volný večer. Tento film (i jeho pokračování) můžu vidět pořád dokola a stejně se vždy pobavím. Je to sice jednoduchý děj a nejsou tam nějaké bůhvíjaké herecké výkony, ale já už odmalička tento film miluju. Myslím, že tak hrozný ten film zase není. A i když vím, že mě asi všichni teď odsoudí do hlubokých pekel, tak já osobně se raději podívám na tento film, než třeba na celou sérii Star Trek nebo třeba Avatara.

Jedna za všechny (2014)

Vím, že na Oscara tohle rozhodně nemá, ale já mám zkrátka tyhle oddechové komedie rád. Jistě, Cameron Diaz nepředvedla bůhví jaký výkon, ale pro nás tupé konzumenty televize to stačí. Já osobně jsem se bavil skoro celou dobu filmu. Film doporučuji lidem, kteří se pobaví u jednoduchých scének a u jednoduchého děje a nepatří mezi náročné diváky. Já dávám 5 hvězd, protože film splnil moje očekávání a nijak mě nezklamal.

Máma (2013) (seriál)

Jeden z mých nejoblíbenějších seriálů všech dob. Miluju všechny postavy, hlavně Christy a Bonnie. Anna Faris i Allison Janney hrají skvěle, úžasně připravený příběh. Třešničku tomu všemu dodává, že i přesto, že jde o komediální seriál, najdou se zde také velice smutné i dramatičtější scény. Za mě jednoznačně 100%

Muži, kteří nenávidí ženy (2009)

I přesto, že nejsem fanouškem a nikdy jsem nesledoval žádné severské krimi, toto dílo, i jeho pokračování, mě nadchly. Špičkový děj, úžasné herecké výkony (zejména N. Rapace) a napětí od začátku až do konce. I přesto, že jsem viděl nejprve film a až poté četl knihu, tak musím říci, že jak kniha tak film jsou výborně zpracované. Líbí se mi rozpracovaný a velice napínavý děj, poutavý příběh a také neokoukané herecké obsazení. Pro mě špička švédské kinematografie. 100%

Průměrňákovi (2009) (seriál)

Od prvního dílu naprosto geniální seriál, kterého se stále, už po několikátém opakování, nemůžu nabažit. Většina scén jsou skvělé perly a já se bavím od začátku až do konce. Patricia Heaton se role Frankie zhostila na výbornou a i všechny ostatní postavy jsou sympatické, vtipné a naprosto s nimi nemám problém. Úžasný seriál, jeden z nejlepších seriálů poslední doby. 100%

Tři kluci a nemluvně (2012) (seriál)

Tento seriál jsem si doslova zamiloval. Každý díl mě dokázal svým dějem rozesmát a vždy žasnu nad tím, jak scénáristé takový zapeklitý děj vymysleli. Jsem také rád, že postavy nehrají nějaké příliš známé osobnosti, protože tito herci jsou tou svou neznámostí dokonalí a nikoho z nich bych nevyměnil. Podle mě úžasný seriál, který doufám ještě bude pokračovat...