Policejní akademie (1984)

Dobrá komedie,fakt jsem se bavil. Škoda,že její pokračování už za moc nestojí...

Černovous (2006) (TV film)

Dalo se to. Ničím nezaujal,tak aspon zkrátil jednoho velmi nudné odpoledne :-)

Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň (2005)

Tenhle film jsem kdysi viděl se školou v kině. Jednou to bohatě stačilo. Nějak moc nemiluju pohádky, a o to víc nemiluju pohádky s náboženským podtextem. Kdo byl asi velký mocný lev Aslan,pravoplatný vůdce Narnie ? Kdo vstal z mrtvých?Ježíš.... Kam se Narnie hrabe na HP nebo na PP ? HP i PP mají svůj vlastní obsáhlý svět(obzvlášť PP), zatímco Narnie je jenom utopická fantastická skrýš za skříni s kabatáma pro caparty. Hallowed are the LOTR!

Co je Andy? (2001) (seriál)

To má bejt jako středoškolák ? Vždyt se chová jako totální stupidní capart ! Můj 12-ti letej brácha je jeho vášnivěj fanda. Díky němu už jsem tohohle fracka- každej díl viděl snad stokrát. Nechápu ho.Všechno je schopen obětovat, svojí holku, jenom kvůli nějakýmu stupidnímu vtípku, ztrapnit se. Tahle se chová středoškolák ? Chápu jeho sestru,já bych ho asi na místě zabil :D Jinak i tak si myslím, že je to jeden z nejlepších "seriálů" na Jetixu (lepší je akorát Život s Louliem,který je na Jetixu vážně jediný normální) . Všem capartům bych doporučil aby se radši koukli na klasiku, třeba na Krtečka(ten se líbí i mě :D). Ta jim určitě dá toho víc než tahle kravina.

Špionky (2001) (seriál) odpad!

Tak tyhle holky vážně obdivuji. Nikdo ještě nedokázal tolikrát zachránit svět náhodama jako oni tři.Takový stylový věcičky bych taky chtěl mít. Nevím jak to dělaj,ale jsou fakt strašně COOOL xD Do koše s nima (ale jemně,aby si nezlomili nehty!)

Velmi křehké vztahy (2007) (seriál) odpad!

Tak na tomhle seriálu by se klidně mohla měřit demence našeho národa ! Proti tomuhle je i Ordinace v růžové zahradě skvělá :D Odpad!

Pojišťovna štěstí (2004) (seriál) odpad!

Další z rodinky našich hodně skvělých seriálů. ODPAD!

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

Naše česká seriálová produkce vážně jde do určitého tělního otvoru! Stupidnější seriál vymyslet nemohou ? V USA by to nedali ani na kabelovce v pět hodin ráno ! Někdy se fakt stydím za to,že jsem Čech. Jak na to můžou čumět dva miliony Čechů ?! ->Osmý div světa....

Poslední sezona (2006) (seriál)

Vzhledem k dalším skvělým podařeným kouskům z naší domácí produkce to ještě jde. I ta jedna hvězda pro naše seriály je ZÁZRAK !

Krtek fotografem (1975)

Celej Saudek :D Strašně mi připomíná jednoho mého spolužáka, jsou stejně talentovaní (jsem na SŠ-obor fotograf) ;)