Boeing 747 v ohrožení (1996)

V době uvedení filmu to byla fakt bomba. Dodnes si pamatuju, jak jsem byl naprosto v šoku, když Seagal odfičel do luftu a konec. I dnes je to nadprůměrný akčňák, který mě prostě baví. A Halle Berry, mňam!

Rudý kapitán (2016) odpad!

Co s takovým filmem, který nejste schopní dokoukat, dialogům není rozumět a děj je nezajímavě divný. Navíc, druhou šanci už mu nejste ochotni dát. To si nezaslouží ani hvězdičku z milosti.

Lupiči paní domácí (2004)

Každá postava mě bavila, včetně paní domácí. Gospely jsem si taky užil. Takže já jsem spokojen. Jsem si jistý, že film uvidím vícekrát.

Čert ví proč (2003)

Tak tahle pohádka se bohužel taky nepovedla...

Prázdniny v Provence (2016) odpad!

Tímto prosím Státní fond na podporu české kinematografie o podporu. Rozhodl jsem se totiž také jet na dovolenou... ehm... totiž natočit film, zatím s pracovním názvem: Prázdniny na Makarské riviéře 2. Finální název ještě upravím podle výše dotace. Děkuji.

Victoria (2015)

Tenhle film je pro mne naprosté překvapení. Sedl mi dokonale a skoro 2 a půl hodiny jsem si ho užíval od první do poslední minuty. Skvělé realisticko-dokumentační zachycení sledu událostí party lidí jednoho brzkého rána v ulicích Berlína. Tohle mi ještě dlouho bude ležet v hlavě.

Než jsem tě poznala (2016)

Kvůli vysokému hodnocení jsem vydržel až do konce s očekáváním kdy to jako přijde. A ono vůbec nic. Pitoreskní pitvoření hlavní hrdinky, a je mi jedno, zda to bylo takto napsané nebo zda to bylo dáno danou osobou, mne iritovalo od začátku až do konce. Vystavěné emotivní scény mi přišly spíše k smíchu. Někdo se tu snažil udělat ještě větší doják ala Nedotknutelní, ale tou snahou nesmírnou to spíš pěkně podělal. Hodně se snažím najít důvod, proč to neposlat do odpadu. Jo, byl tam docela pěkný hrad.

Nepřítel (2013)

Mám rád filmy, které mě donutí nad nimi přemýšlet. A zde to platí stoprocentně. Se závěrečnou myšlenkou: "Co jsem to vlastně viděl?" a za dva dny strávených na internetu ověřováním vlastních domněnek, děkuji. Velmi zajímavé.

Kolonie (2015)

Ač jde o skutečný příběh, tak zpracování námětu je předvídatelné, a hlavně nudné, bez nějakých výraznějších emocí. Vysoké hodnocení 79% přisuzuji tzv. efektu "Emma", což ale bohužel se samotným filmem absolutně nesouvisí. Za mne reálných 50%.