Pták Ohnivák (1997)

Docela strašidelná pohádka, se spoustou českých ale i zahraničních, a tím pádem neokoukaných, herců. Jistě, kvality starých pohádek nedosahuje, ale v porovnání s tím, co se točí v posledních letech, je to lepší průměr a mi osobně se líbila mnohem víc než vychvalovaná O princezně Jasněnce a létajícím ševci.

Cesta do pravěku (1955)

Úžasný dobrodružný a zároveň poučný film pro děti. Co na tom, že některé věci už nejsou pravdivé, tohle je dobrodružství, které by chtěl zažít každý kluk či holka.

Přijde letos Ježíšek? (2013)

Námět docela zajímavý, jak Abrhám tak Postránecký jsou příjemní a film vlastně táhnou. Na Vánoce dobré, ale velice rychle zapomenutelné.

Princezna a písař (2014) (TV film)

Tak tahle pohádka se hodně nepovedla. Nudila, princezna nic moc, děj plytký, člověk se nezasmál a ani Bartoška s Nárožným to nezachránili (mimochodem hláška udělej kocoura a následná grimasa mě vubec nepobavily a myslím, že děti mohly jen zmást). Jediné plus tak tvoří exteriéry.

Dešťová víla (2010)

Nebylo to zas tak špatné, jen hlavní hrdina byl ňouma. Nejvíc zazářil Donutil jako sedlák Lakota. Ale celkově je pohádka rychle zapomenutelná.

Křídla Vánoc (2013) odpad!

Nevím, čím je tento film výjimečný, mě neskonale nudil a do konce jdeme jej nedokoukala. Film o ztroskotancích - česká klasika, která nepřináší nic nového.

Rychle a zběsile 6 (2013)

Výborný film na vymazání hlavy. O příběh ani tak nejde, i když není úplně špatný. Trikové scény jsou velice podařené, obzvlášť ta s letadlem, má to humor a poprvé je tu očividný odkaz na další díl... Statham... už se těším :-)

Šílený Max (1979) odpad!

Popravdě, po prvních cca patnácti/dvaceti minutách jsem to musela vypnout a absolutně vůbec nechápu, proč se to tak líbí. Vyšinuté postavy, které jen řvou, perou se a dělají grimasy mě opravdu neberou.

Rychlí a zběsilí (2009)

Docela dobrý restart - s opětovným příchodem Vina Diesela to zase dostalo spád a určitý příběh .