Rychle a zběsile 5 (2011)

Hodnocení třemi slovy: byla to sranda. Jsem ráda, že po předchozích filmech nabral tento díl série opět na obrátkách a vůbec bych se nezlobila, kdyby byl poslední.

Tři bratři (2014)

Byla by to mnohem krásnější pohádka, kdyby tam nebyly zbytečné záběry na Zdeňka Svěráka jako vypravěče a siluety dětí. Tyhle dvě věci ji pro mně rozhodně degradovaly. Jinak záběry na krajinu moc hezké, výkony herců taky fajn, z nichž vynikali Lábus a Kaiser.

Nevěsta s velkýma nohama (2002) (TV film)

Nebylo to tak špatné, dialogy byly vcelku v pohodě, herci se taky snažili. To, že mě iritoval francouzský král, který jako jediný byl asi nemehlo, velkou měrou nahrazoval Jiří Štěpnička v roli křiváckého rytíře.

Líbánky (2003)

Ztřeštěná komedie o novomanželích a jejich svatební cestě, kde se pokazí, co se pokazit dá, takže se ti dva rozejdou, aby zjistili, že se fakt mají rádi a svatební cesta nebyla až tak špatná... Byla to docela nuda, ale když chcete vypnout mozek u romcom a v televizi nic lepšího z tohoto žánru není, proč ne.

Donšajni (2013)

Nebylo to zas tak špatné, v některých okamžicích jsem se hodně bavila. Pravda, mám slabost pro Jana Hrtla, takže hodnocení dost nadsazuji, ale v porovnání s jinými českými rádoby-komediemi to byl dobrý průměr.

Rychle a zběsile 2 (2003)

Prkenná Eva Mendes, příběh nutně vyčpělý, ale stále dobré záběry na auta a na Paula Walkera se taky dalo koukat. Jen jsem pořád čekala, kdy se tam objeví Vin Diesel, a furt nic :-(

Rychle a zběsile (2001)

Dobrá oddechovka, kdy můžete vypnout mozek a koukat na super auta a charismatického Vina Diesela.

Zmizelá (2014)

Dech beroucí pocta skvělé knížce, kdy ne všechno je, jak se zpočátku jeví.

Don Jon (2013)

Nebyl to špatný film a věřím, že díky spoustě pornografických záběrů hodně lidem zůstane v hlavě. Podobné téma, ale mnohem lépe uchopil Steve McQueen ve filmu Stud bez toho, abychom byli častováni záběry na holá ňadra, holé zadky a vyzývavé pózy. Herecké obsazení je luxusní, film docela příjemně plyne a člověk si z toho odnese poučení, že pro vztah a skvělý sex je potřeba vcítit se do toho druhého. Rovněž se ukazuje pokrytecké chování církve - stačí odříkat několik zdrávas maria a Tvoje chování je v pořádku. Nejvíc mě asi pobavil film ve filmu s Channingem Tatumem a Anne Hathaway. I díky tomu dávám tři hvězdy.

Drákula (2013) (seriál)

Docela zajímavý počin s charismatickým Jonathanem Rhys Meyersem. Nebylo to nudné a nutilo to člověka vidět další a další díly. Jen ten závěr se moc nepovedl - splácal vše dohromady, nechal zabít hlavní záporné (a jednu kladnou) postavy (pokud za kladné postavy počítáte Drákulu a jeho společníky), ukázal několik zrad a přeměnu Míniny kamarádky Lucy na upírku. Mimochodem, fakt, že některé postavy byly gayové a lesby, mi přišel zbytečný a vnímala jsem to jako úlitbu současné modní vlně o filmech o menšinách. Minimálně linka Lucy=lesbičky byla naprosto zbytečná.