• Pohádka

Román pro ženy (2004)

Průměrný film, který ocení (možná) jen ženy. Některé hlášky se povedly, pár "světových" záběrů, film hezky plyne, ale celkově má ke kvalitnímu snímku daleko.

Srdcová sedma (1998)

Myšlenka natočit film ve dvou dějových liniích "jak by to bylo, kdyby..." je dobrá, ale to je asi tak vše. Kdyby se Srdcová sedma rozdělila na dva samostatné filmy, vyjdou mi dva průměrné romantické snímky.

Expendables: Postradatelní (2010)

Intelektuální hodnota: 0. No a co! Co čekali kritici, jako je např. Stanislav Šulc z E15? Já se vrátil do dětských let, kdy jsem tyhle machry nejvíc žral a navíc jsou všichni v jednom filmu, což překonalo veškeré mé sny.

Vlkodav z kmene Šedých psů (2006)

No jo, ten kluk je borec. Z otroka to dotáhl až na nejlepšího bitkaře v okolí. Mě se to líbilo. Jen ten kaloň mi tam docela vadil.

Apocalypto (2006)

Gibson je magor, ale geniální. V tom filmu není hluché místo, každá minuta vás donutí sedět a koukat. Film ani trochu nenudil. Trochu sice povolil při pochodu zajatců, ale kompenzací je znázornění Mayského města. Španělé na konci mi nevadí, je to symbolické znázornění začátku konce tehdejších vládců a utiskovatelů. Navíc ve filmu zaujímají zanedbatelný prostor.

Počátek (2010)

Chtěl jsem napsat nějaký poutavý komentář, ale nemám tak bohatou slovní zásobu. Od Matrixu jsem nic podobného neviděl. P.S. Měl jsem sen ve snu a bylo to na palici. Ale čtyři sny v sobě, to už je masakr.

Twilight sága: Zatmění (2010)

Po slabším začátku a nudné dvojce konečně trocha vzrušení. Honička Victorie, výcvik i závěrečná bitka, neustálé vzájemné provokace mezi Edwardem a Jacobem i pár scén mezi tím vším dělá tenhle díl zatím nejlepším.

Muži, co zírají na kozy (2009)

Je to strašná blbost. Při natáčení nejspíš LSD nefigurovalo jen ve scénáři, ale i na place (pravděpodobně ve vodě). Když si však zpětně vybavíte všechny ty scény, musíte se smát. Já tedy určitě. Navíc Clooney je vážně skvělý.

Potomci lidí (2006)

Film mě vůbec nestrhl, jelo se podle osvědčených a okoukaných šablon a ta řežba na konci ten film pro mě úplně dorazila.