• Krátkometrážní

Hubieho Halloween (2020) odpad!

Sto minut, které mi nikdo nevrátí. Strašný shit.

Hodinářův učeň (2019)

Jako upřímně, kladné "sudičky" bych zredukovat na jednoho, jeho neschopnost zmenšil o polovinu, uplně vyhodil pasáž se zakletým hostincem a možná by to trochu šlapalo. Plodková si to hodně užívá, jinak nikdo, ani Preiss, nestojí za zmínku. Hezká hudba a výprava.

Mission: Impossible - Národ grázlů (2015)

Kouzlo Mission: Impossible pro mě tkví v tom, že si za půl roku absolutně nepamatuju, o čem to bylo a můžu si to pustit znovu :D

Bourák (2020)

Žánr? Netuším. Vývoj postav? Žádný. Trojanova karikatura je jako sledovat Piráty z Karibiku, jenom s rozdílem, že (kapitán) Jack Sparrow není vtipný, je vedlejší postava, akorát vás sere a nenabízí jediný důvod, proč mu fandit.

Jak vycvičit draka 2 (2014)

2020: Druhé shlédnutí a tentokrát ve 3D, zvedám o hvězdičku, protože to byla pecka jako prase! 💪

Gentlemani (2019)

Guy jede bomby! Po několika minutách, kdy jsem pochopil styl vyprávění jsem si to užíval jak dlouho nic :) Fantastický Hugh Grant! 4,5*

Králíček Jojo (2019)

Uffff, prej komedie! Takový rollecoaster jsem dlouho neviděl a nikdo mě nevaroval. 3,5*

El Camino: Film podle seriálu Perníkový táta (2019)

Naprosto zbytečný dovětek pro všechny, kteří si nebyli schopní sami domyslet, co se s Jessem po konci seriálu stalo. Za mě teda absolutně bez překvapení, ale s několika hezkýma momentama. 3*