Kniha přežití (2010)

Ale jo to by šlo. Budoucnost která může nastat každým dnem.

Pavouci z vesmíru (2010)

Nevím čím to zase je, ale opět jeden z velmi podařených filmíků a opět je zde zavrhován a podhodnocován. Pro mne je to taková obdoba DNE NEZÁVISLOSTI. Kluci Strauseovi odvedli přímo "DOKONALOU" prácičku a tento filmík nemá jedinou CHYBU ! Bravo ... jen tak dál ... pokud se dočkáme pokračování, tak doufám že bude stejně dokonalé.

Piraňa 3D (2010)

Ho-ho ... takovou super podívanou jsem ani sám nečekal. Mohu jenom doporučit ...

Expendables: Postradatelní (2010)

Tož dokonale natočeno. Dokonalá akce, dokonalé herecké obsazení, dokonalá hudba a v neposlední řadě ... dokonale vybrané místo ... na dokonalém ostrůvku ... jako stvořeném pro rychle svišťící kulky a devastující výbuchy ... které z nepřátelských armád ... dělají "ZÁKLADNÍ - STAVEBNÍ - ČÁSTI TĚL".

Noc oživlých mrtvol 3D (2006)

Zvukové 3D efekty ... BERU ... ale koukat na 3D efekty brýlemi ... tomu jsem nějak zatím na chuť NEPŘIŠEL.

Pod nohama nebe (1983)

Krásný den a já náhle v TV spatřuji zajímavou ukázku z filmu ... kterou dokonale doplňuje propůjčená hudba z filmu TOP GUN. Paráda ... již se nemohu dočkat až snímek spatřím ... ale obrovské nadšení již brzy vyprchá ! Začátek slibuje velmi zajímavou podívanou, ale bohužel zbytek filmu se již zabývá pouze NEzajímavými vzpomínkami !

Pod kůží (2008)

Suprácký filmík ... který vás NEnechá ani na okamžik v klidu. Kdo tento snímek zhlédnul, musí přiznat, že vraždící organismus ... se přímo dokonale podobá "mimozemskému smrtícímu tvoru z filmu VĚC".

Zombie Apokalypsa (2009)

Vcelku ucházející film. Především pak ... dokonalý válečný veterán ... drtící hordy ZOMBÍKŮ - toho bych strčil do všech "ZOMBÍ FILMŮ" ... kde by dodal tu správnou šťávu.

Oni (2008)

"ČEKAL JSEM VÍC - ALE TADY NENÍ - DÁ SE ŘÍCI - NIC"

Temné lesy (2003)

No proč NE ... Severské země nám začínají pomalu (ale jistě) ... nabízet velice zajímavé "FILMOVÉ LAHŮDKY".