Oni (2008)

Na Liv sa pozerá mimoriadne dobre, inak je to len ďalšia alogická stupidita.

Dokonalý únik (2009)

Zavádzanie od prvej do poslednej sekundy. Len keby bolo to zavádzanie šikovné a nie znechucujúce...

Vlkodlak (2010)

Rozporuplné. Na jednej strane krásna atmosféra "starého" Anglicka a vynikajúci Hopkins, na strane druhej, občas priam komický "vlkodlak" a nepochopiteľné konanie spoluobčanov. Vcelku príjemná záležitosť, taká na jeden "kuk".

Princ z Persie: Písky času (2010)

Zívala som. Ten strašný tlak no tok vecí ma uspával, rádoby vtipné poznámky odviali do prázdnoty ešte skôr, než ich stihol dotyčný vysloviť. Inokedy môj obľúbený Jake sa zmenil na trapáka. Škoda reči, som sklamaná.

Podvodníci (2000) (pořad)

Tak im treba! (to platí pre obe strany). P.S: Viac atakov na Greca!

Kick-Ass (2010)

Je tu toho mnoho, ale Kick-Ass si zaslúži každý koment navyše, napriek tomu radšej len v skratke; geniálna hudba, geniálny humor, geniálne násilnosti, jedným slovom MASAKER pre oči i dušu. Vďaka vám nebesá za každý takýto film.

Všichni jsou v pohodě (2009)

Tento film ocenia naplno len tí, ktorí majú svojho "Franka Gooda" doma.

Mládí v hajzlu (2009)

Uznávam, že pre diváka, ktorému pojem "Mládí v hajzlu" nič nehovorí, to asi nebude to pravé orechové. Ale to je asi prvé a posledné mínus, ktoré môžem snímke vytknúť. Najprv ma "natlačenie" 6 kníh do 90-tich minút zarazilo, boli tu už aj dlhšie a zbytočnejšie filmy, ale budiž, uznávam, že ak by sa to malo riadiť rovnicou čo jedna kniha, to jeden film, tak by tá prvá časť bola len o Nickovej erekcii. Takto to malo spád, spomenulo sa všetko primárne dôležité a milé (aj keď niektoré postavy mi právom chýbali), akurát ten koniec bol málinko kŕčovitý a gýčovitý, ale inak mi všetko sedelo. Btw, osobne som si Nicka Twispa na plátne nevedela predstaviť a hľa!, ono to funguje a dokonca mu to aj verím. Sheeni som si vyfantazírovala kúsok inak, Sheeni je predsa buď punkrocker alebo kvalitná mrcha :) Justin Long ako jej brat bol však úžasný, neverila som, že vie zo seba vydolovať narkomana, no a Vijay, ten hviezdil, bol presne podľa mojich predstáv. Vcelku teda prekvapenie, som spokojná a s mini výhradami by som si kľudne čekla aj pokračovanie (a to že syndrómom zapozerania sa a následným zúrivým hľadaním dvojek, trojek alebo hocičoho podobného, trpím naozaj málokedy).

Dům ďábla (2009)

Spočiatku som bola presvedčená, že toto je 5*-vá záležitosť, ale minútami to - na moje veľké prekvapenie - klesalo dole. Retro je fajn, ale celý film neutiahne, po hodine "rozbehu" som čakala, že príde niečo veľké, zlé a geniálne (alebo aspoň genitálne, keď už to bola taká kočka) a nič. Škoda.

Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám (2008)

Jesus a Mária, to bola hrozná nuda. Žalostne málo vtipné (náznak úsmevu mi nabehol na tvári asi 2x) a nudné. A nudné a nudné. Simon Pegg mi z mne nevysvetliteľných dôvodov prekážal po celý čas a jeho rádoby zmysel pre humor som chápala skôr ako neskutočnú aroganciu a idiotizmus; ja mať takého kolegu v práci, radšej si rovno hodím mašľu. Vadili mi dokonca aj prispaté oči Kirsten Dunst (ktoré sú mi inokedy celkom sympatické). Gillian Anderson a Jeff Bridges však boli geniálni (tie dve hviezdičky sú asi za nich), blikali mi svetielkom nádeje dosť dlho - dá sa povedať, že až do konca tejto predvídateľnej hlúposti s nevkusne romantickým koncom. Istý čas sa budem radšej kombinácii "Komédia / Romantický" vyhýbať.