Machři (2010)

No ja som skoro umrel pri tejto komédií. Prišlo mi to ako návrat k starým dobrým časom, kedy nič nebolo sväté a všetko bolo pre srandu. Kde sa robili klasické ironické a tragické gagy ako aj nelogické a očakávané okamihy. Takže celkovo humor na výbornú. To ostatné je v tomto filme nepodstatné. 92%

Po životě (2009)

Vedel by som obkecať tento zásadný titul v oblasti thrilleru a drámy, ale myslím, že je to zbytočné. Najmä z dôvodu, že nič neobjasní tu atmosféru a to samotné tápanie v každom okamihu. Tvorcovia nás až do konca nechávajú v slepých uličkách čo sa týka úmrtia (života) Anny. Krásne okamihy ako dialógy s Annou v márnici či samotný záver ma dostali no boli zatienené tupou kamerou v oblasti nehodi či hudby, ktorá mi prišla nemiestna a občasnými nelogickými obrazmi ako vyrvanie si srdca a pod... to som nepochopil... ale tak je to začiatok... niečo výnimočného... 81%

Poldové (2010)

Velmo urážlivé a hlúpe. A miestami moc nudné. Dokonca som to chcel vypnúť po prvej pol hodine ale potom sa to rozbehlo a po hodine do dokonca začalo byť zábavné a inteligentné. Pri závere som sa dokonca aj netrpezlivo tešil (v dobrom) na titulky. Ale jedno mi stále vadilo. Ten debilný negerský humor zaližený na FUCK, SHIT, MF a pod... niet toho a debilných momentov ako aj absencie hoc jakej hudby či strihu a kamery... tak by to bolo velm odobré!!!:) 63%

Odpočítávání (2010)

VELMI tesné!!!.. Teno film sa mohol dostať do dejín ako jeden z mála pravdu ukazujúcich filmov. Film pozostáva z troch orvín kde každá je niečim charakteristická ale prečo je pre mňa tento film zaujíavý je fakt, že v každej rovine je násilie, britalita a pritom to všetko zabalené v logických úvahách a dramatických rozhodnutiach. Nič nieje ponechané imidžu SAW a každý úder, či už fyziký alebo slovný je v tomto filme jasne odôvodnený a teda jasný. Najmä je tento film ukážkou reality, akoby to približne mohlo vyzerať. 75%

Sexmise (1983)

Už len pre záver si to tento film zaslúži!:-D 80%

Podivní (2010)

Chcel som dať o hviezdu menej ale tak dalo sa to nakoniec pozerať. Ale plz vysvetlí mi niekto ako môžem brať thriller vážne keď dopredu viem o čo ide a prečo je všetkému tak ako je?! 35%

To byl zítra flám (2010)

Tak tento film je ten naj vulgárnejší počin roku, hádam. Toľko nadávok nemá ani 50 Cent v klipoch. Ale tak aj to je forma prilákanie pozornosti. A podarilo sa. Tento ochočený a 100 razy zrekonštruovaný príbeh, kde sa otočí čas je už ošúchaný a opotrebený, ale tu nám dávajú niečo nové. A to je jeho beztrestné využitie pre vlastnú potrebu, čo ma najviac zaujalo. To tu už dlho nebolo. A to bolo zároveň aj jediné čo ma držalo pri tomto filme. 64%

Noční rande (2010)

Ja steve-a carell-a zbožňujem a preto dávam 80% _Jeho humor a her. talent mi vždy vyčarujú úsmev na tvári. Navyše tento film má všetko potrebné pre dobrú komédiu. Tragikomickú zápletku, nefunkčný manželský pár, ironické gagy a rovnako ako aj komédie z 90-tych rokov- tú poriadnu dávku trapasov a nelogických dialógov. Film je dobrý pre tých čo majú radi trochu stupídnejšie komédie a prisprostastlý humor.

Jak vycvičit draka (2010)

Tak na začiatok musím povedať, že tak krásneho draka som nikde nikdy nevidel:)... To sa tvorcom podaril oa priznajme si, že práve takéto maličkosti tvoria blockbustery! Nie nadupané her. obsadenie ale to, že pri filme si oddýchnete a po-usmejete sa. Tento film ponúka toho mnoho. Ukážku spoločnosti a jej kontroverzie (malý chalan odsúdený na okraj spoločnosti a pritom bez dôvodu- či záver kde otec príjme syna).... krásny príbeh s prostredia drakov .... no najmä ten oddych. Táto rozprávočka nieje ten typ ako shrek či toy story kde sa príbeh odvíja od daných javov a faktov. tu sa jednoducho veci dejú a Vás nezaujíma prečo. To je krásne. 84%

Karate Kid (2010)

Ako dobre..tento film m sa nedá hodnotiť normálne vzhľadom na to, že to nie je normálny film. Je to remake čo nám už napovedá o určitých štandardoch ako posledný postoj či obkecy a pod. Ovšem trochu sa tento film vymanil z útrap starej snímky, ktorú ja osobne nenávidím pre jej úbohosť a slabotu čo sa týka akcie. Film o karate by mal mať v sebe aj to spomínané karate a nie tančeky. Naj nevýhodou tohoto filmu je jeho strohosť a naivita. Divák vážne musí mať 12 ako hl. herec aby bol nadšený týmto filmom. Ináč je to iba chorá propagácia Číny a debilná ukážka čo URČITE NEDOKÁŽE MALÉ DIEŤA!!! 58%