• Krátkometrážní

Pánská jízda (2004)

Žádné filmařské umění ale srandy plný kopec.

Vejška (2014)

Vejška, která by ráda navazovala na gympl. No, možná ano, ale už je to jenom taková čmouha, která nestojí moc za pozornost.

Cesta do lesa (2012)

Cesta do lesa je především plná krásných záběrů. Příběh je trochu prázdnější, nebo spíš táhlejší. Alespoň na mé gusto. Docela mě tam rozčilovaly ty animovaný zvířátka. Ale asi nakonec lepší, než to tam střílet doopravdy v přímém přenosu. Jako lesnický film dobré. Třeba tomu časem přijdu na chuť.

Gympl (2007)

Kamera byla pěkná, některé fóry taky. Ale moje nota to asi moc není. Věřím, že študákům podobného ražení to nadchne a nadchlo.

Sněžní psi (2002)

Komedie, která je spíš televizního ražení a tak podle toho vypadá. Žádná velká filmařina.

Skřítek (2005) odpad!

Tohle bylo tenkrát obrovské zklamání. Reklama na Skřítka běžela všude. Byla všude, kam se člověk podíval. A všude se psalo Česká komedie. No, tak nakonec to komedie nebyla. Nakonec to byla groteska, která prostě neklapla. Navíc to má fakt hloupý děj. Bral jsem to jako takový podvod a ten podvod jsem to vnímal i proto, že když si člověk koupil originální DVD Skřítek, tak to, že jde o grotesku bylo napsané až uvnitř.

Czech Made Man (2011)

Obrázky jsou pěkný. Je to poprvé, co jsem viděl něco takového v českém aranžmá. Ale neoslovilo mě to.

Vrtěti psem (1997)

Perfektní komedie z politického podsvětí.