• Pohádka

Život pro samouky (2023)

Byla by to celkem pohodová komedie (spíš pro ženy), nebýt role koučky....trapné,  ubohé... Tato role celý film zkazila.

3Bobule (2020)

Po dobré jedničce a příšerné dvojce jsme netušili co nás čeká. Ovšem byli jsme spokojeni. Pohodový film.

Chlap na střídačku (2020)

Těšili jsme se na dobrou komedii...bohužel . Ani obsazení Jiřího Langmajera nepomohlo...tragedie...vydrželi jsme až do konce ale se sebezapřením.

Poslední aristokratka (2019)

Pohodový film, u kterého nemusíte přemýšlet. Komedie s dobrým obsazením, která neurazí ani nenadchne, ale pobavíte se. Dobré herecké obsazení, vtipné hlášky, vynikající kamera.

Přes prsty (2019)

Vtipná pohodová komedie s dobrým hereckým obsazením.

Ženy v běhu (2019)

Super komedie, která potěší a pobaví. Vynikající herecké obsazení, jak dospělých, tak i teenagerů. Nikdo nehraje první housle, ale každá postava "má co do sebe". Příjemný večer u nového českého filmu. Na komedii Bezva ženská na krku sice nemá, ale rozhodně nezklame.

Prostě obyčejné Vánoce (2018) (amatérský film) odpad!

Příběhy nebyl zas až tak špatný, ale herecké výkony nás nepřesvědčily. Kamera totálně zklamala. Olomoučtí mecenáši se rozhodli natočit rádoby film, kde si budou propagovat své firmy. Ale je z toho totální propadák. Dle komentářů diváků, odcházejících z premiéry, kam si koupili vstupenky, stejně tak jako my, totální šílenost a odpad.

Čertí brko (2018)

Pohádka pro malé i velké, výborné herecké obsazení a dobrý příběh, krásná výprava a kamera. Nemáme, co bychom zkritizovali. Báječně jsme se pobavili.

Po čem muži touží (2018)

Film na pohodu, pobavili jsme se. Hlavní role perfektně obsazené, Anička Polívková super.

Dámský klub (2018)

Prima pohodový film, zábava od začátku do konce, určený rozhodně nejen pro ženy, o čemž nás přesvědčilo docela plné kino. Dobré obsazený, dobrý děj. Co více dodat, než to, že jsme se bezvadně pobavili.