• Thriller

Nejlepší z Brooklynu (2009)

Me velke ocekavani bylo prijemne odmeneno! Povedena kriminalka. Kvalitni herecke obsazeni, jednotlive pribehy a charakteristika jejich hlavnich postav, spad a zajimavy zaver. Don Cheadle mi zprvu prisel moc uhlazeny a mezi "nigga -gangsta" mi svym slusnackym kukucem moc nestimoval...do doby nez zacal vysilovat ,pak uz jsem mu veril. Ethan Hawke a jeho slizky "na dne" Sal byl vyborny! Wesley Snipes konecne zahral v normalnim filmu a dal znat, ze od doby Jungle Fever stale hrat umi. A Gere? Jeho stary, unaveny na sklonku kariery Eddie, byla role presne usita na neho a ja si myslim,ze by mohla byt zivou vodou na jeho hereckou karieru.

Prokletý ostrov (2010)

Panove Pomo, Movie a Cervenak (me blizke komentare) to rekli vsechno. Scorsese zde potvrzuje ze tvori absolutni spicku reziserskeho umeni!

Muži, co zírají na kozy (2009)

Film asi kazdemu nesedne.Kdo ma rad styl treba Monty Pythona,bude oproti jinym ve vyhode. Priznam se, ze film me na jedne strane dost nudil ale pak vzdy prisel skec, ktery me donutil divat se dal. Ne, zmackat a hodit do kouta si film nezaslouzi. Hodne zachranuje obsazeni vybornych hercu a nenapadny, pritomny humor.

Pevné pouto (2009)

Skoda, skoda. Po slibnem zacatku, mrazive,sklicujici scene na poli a nekolika zajimavych vizualizacich,ktere bohuzel pribyvaly a pribyvaly jsem byl utluceny nudou a touzebne ocekaval konec.

Zrození šampióna (2009)

Prijemny a neobycejne vlidny film, ktery dokaze pobavit , dojmout a pohladit. Bullock jsem nikdy nemusel, ale tady si me po par minutach ziskala. **** a pul.

Precious (2009)

Tohle byl opravdu hardcore! Silny pribeh a herecke vykony....pro me jedno z nejzhavejsich zelizek v ohni letosnich Oscaru!! Preji hodne stesti...

Nine (2009)

Skvele sceny, choreografie,hudba, napadita kamera, Penelope, Fergie, prekvapujici a pro me nejlepsi cislo Kate Hudson , vtip, Daniel Day-Lewis a zjeveni klenotu Sophie Loren....padne duvody pro ****, chcete-li 80%.