Mr. GS (2008) (pořad)

Nedokážu se dívat na každou talk show, na tuhle se však rád dívám, i když některé rozhovory se občas nevyvedou, těch lepších je víc, hodnotím 3 a kousek - 65%.

Léa Parkerová (2004) (seriál)

Oddychovka u oběda potěší, mozek vypnout.

Zdivočelá země (1997) (seriál)

Jeden z mála dobrých českých seriálů.

Nikdy to nevzdávej (2008)

Parádní oddychovka, která ani chvíli nenudí. Velmi milé a nečekané překvapení 75%.

Temný rytíř (2008)

Když jsem u filmu Batman začíná psal, že Nolan nasadil laťku hodně vysoko, netušil jsem, že tuto laťku dokáže překonat o další veliký kus. A když jsem tehdy dal 5 hvězd, nemůžu hodnotit teď jinak. V diskuzi jsem také psal, že kdyby bylo desetibodové hodnocení, tak by zatím žádný film co jsem viděl ,nedostal 10 z 10, Temný rytíř byl mou tajnou zbraní, aby si 10 z 10 zasloužil - po shlédnutí vím, že ani on si to nezaslouží (snad příště???). Přesto je Temný rytíř to nejlepší, co jsem zatím v životě viděl. Je to tak trochu jiný Batman než ty předchozí, je tu velká dramatická zápletka, skvělé herecké výkony, pěkné akční scény a je to také ten nejdrsnější Batman co byl natočen. Samozřejmě, nemůžu zapomenout na skvělou hudbu dvojice Zimmer - Howard , opět skvělí to soundtrack - pro mě o mnoho lepší než u Batman začíná, ale Skála je Skála :)). Hodně byl probírán také výkon Heatha Ledgera - ano, podává skvělý výkon, může být za to nominován na oskara, ale že by ho měl získat, to si nemyslím. Výkon ostatních je také na skvělé úrovni. Už to prostě není jen komiks ale velký Film o netopýřím muži. Dávám 95% a doufám, že Nolan natočí další díl, ale překonat tohle bude nemožné a jestli to Nolan dokáže, tak se z toho asi zbláznim, ale jsem si jist, že tohle je na pár budoucích let ten nejlepší Batman, který si zaslouží být v top 5.

Skandály ze života zvířat (2008) odpad!

To je to nejhorší, co jsem za pár posledních let ( za celej život) viděl, naprosto nehorázná kravina plná nevhodných, stupidních vtipů. Totální trapárna, vůbec nechápu, jak jsem se na tu žumpu mohl dokoukat dokonce. Lituji dne, kdy se mi DVD s tímto nejubožejším filmem dostalo do ruky. Asi si sestavím žebříček totálně nejhorších filmů všech dob a hádejte kdo je momentálně jasným aspirantem na první místo, ano je to tak - Skandály ze života zvířat. Mé hodnocení 0% !!!

Pastýř (2008)

...a to mám Jeana rád, ten už se asi dobrého filmu nedočká, ale furt živim naději, že ten nejlepší Jeanův film teprve příde, tohle bylo dost slabé.

Jumper (2008)

A to mělo bejt jako co? Možná míň bitek a pro děti kolem deseti let ideální. Vždyť to nemělo začátek ani konec, hlavu ani patu. Nejlepší na tom bylo snad to koloseum v Římě. Proboha, to snad sepsali v hospodě po jednom pětipívě, hrůza. Efekty mě přišli slabé, výkony herců slabé , děj - nebudu komentovat. Aspoň ta Rachel Bilson - pěkný oči - to je jedna hvězda a ta druhá je ani nevim za co. Možná se věnovat víc tomu, jak přišli k těm schopnostem, pořádný tajemný rozlet filmu, prostě nic, najednou se Hayden zjevil a pak zase zmizel.....no nebudu tu psát jak to mělo bejt, ten film je zhotoven tak z 20% a to ještě někde uprostřed dějové linie. Jestli bude pokračování tak jsem dost zvědavej co z toho hrozně utvořeného začátku ještě vytvořej, že by začli lítat na jiné planety a tam bojovali s ufony....33%

Odvlečen (2007)

Kromě hereckých výkonů není nic jiného, co bych vyzvedl. Film má takovou nudnou atmosféru, chybí více napětí, nějaká dramatická akce, pro mě často dlouhé dialogy. Na dvouhodinovém filmu musí být něco, co diváka chytne, ale mě na tomto filmu nechytlo skoro nic, těšil jsem se na konec. Nedávno jsem sledoval Šifru mistra Leonarda a nechápu, jak může mít nižší hodnocení než tento podle mě podprůměrný snímek.