Šifra mistra Leonarda (2006)

Po špatných recenzích sem se bál, že to bude dvě a půl hodiny nudy, skutečnost však byla naprosto odlišná. I když tento tip filmů nevyhledávám, příjemné překvapení - alespoň pro mě. Knihu jsem nečetl tak nemůžu porovnávat, ale přemýšlím nad tím, že si ji snad pořídím ( což je něco neuvěřitelného, protože naposledy jsem četl Honzíkovu cestu..... Velice se mi líbil výkon Toma Hankse, o trochu méně výkon Audrey Tautou - fakt jen o trošičku méně. O hudbě nemusim vůbec mluvit - Hans Zimmer je záruka kvality. Ron Howard měl před sebou těžký úkol a já si myslím ( a asi jsem sám :) ), že odvedl svou práci na výbornou. 85%

Chyťte doktora (2007)

Další prosím................................hvězdička za držkopád Vašuta

Mechanik (2004)

Skvělý Bale a nepříliš zajímavý film, na který si za týden nevzpomenu,45%

Disturbia (2007)

Jediný důvod proč nedám 5 hvězd je poněkud nudný ůvod ( skoro hodinu trvající), ale zbylý čas vynahradí tu nudu. Takovou jízdu jsem opravdu nečekal - málem mi u toho spadli brejle z nosu. Skvělí Shia mě utvrzuje v tom, že to bude ( a už trošku je) skvělí herec. Dávám 80%, sakra, trochu lepší začátek a byla to stovka :))

Armageddon (1998)

I když se sem tam něco nepovedlo, je to prostě megafilm, který si zaslouží 5 hvězdiček, dávám 90% a nechápu ty, co dávaj tři a míň hvězdičky, vždyť je to přece skvělá zábava. Klady:skvělí herci, skvělá hudba, dobré efekty,akční pasáže, humorné pasáže, dojemné pasáže,pár spadlých asteroidů - Zápory: předvídatelnost, pár trapáren.....-já vim že je to blbost, ale sakra dobře natočená a zábavná, a vo tom to přeci je

Václav (2007)

Dobrý Trojan a tak trochu průměrný film.

Poslední plavky (2008)

Pár povedených hlášek a momentů z toho dobrou komedii neudělají - 35%, 5% navíc za song jaj ty ko*ot.

Monstrum (2008)

Hodně kladů, hodně záporů, hodnotil jsem tady už spoustu filmů, ale nikdy mě to nedalo zabrat tak dlouho jako u filmu Monstrum. Přemýšlel jsem nad tím celej den a nakonec jsem se rozhodl dát tři hvězdy. Ale přiznám se, po přečtení recenzí a hodnocení zde jsem čekal prostě lepší jízdu. Slabých 65%.