Neuvěřitelná cesta (1993)

Krásný rodinný film o cestě dvou psů a jedné kočičky. Občas napínavé, srandovní a také dojemné. Když jsem to viděl poprvé, málem jsem u konečné scénky uronil slzičku.Film mého mládí potěší nejen starší diváky, ale hlavně ty mladší.

RRRrrrr !!! (2004)

To je tak stupidní až je to hezký vy ovcomuti.

Roming (2007)

Kdyby tam nehrál Bolek Polívka, tak by to bylo o ničem. Tolik sprostých slov v českém filmu jsem ještě neslyšel, ale z úst pana Polívky znějí nádherně. Své příznivce si tento film určitě najde, ale nečekejte od toho obyčejnou komedii.

Scary Movie 4 (2006)

Parodie na filmy jako je Saw , Válka světů a mnoho dalších se příliš nepovedla. Dialogy jsou občas dementní, vtipy opakující se od minulých dílů. Pokud se chce tato série udržet ,měla by přijít s nějakou inovací. Ale lhal bych, kdybych psal, že jsem se nezasmál. Zasmál jsem se , a to i několikrát.

Nepřítel státu (1998)

Tak tohle je pro mě jasná volba pěti hvězd. Skvělé herecké výkony, supr honičky a také skvělá hudba, to vše v tomto nabouchaném thrilleru s Willem Smithem v hlavní roli. Nemohu si pomoci, ale pro mě je tento film jeden z nejlepších filmů co jsem kdy viděl ( viděl jsem ho asi pětkrát a akční scény si pouštim na DVD když utírám prach v obýváku). A taky už doma nechodim nahatej, co když mě někdo sleduje…

Voják (2006)

Vemte si lahváče, brambůrky a popcorn a sledujte, jak nesmrtelný mariňák zachraňuje svou ženu , která byla ve špatný čas na špatném místě. Tenhle chlápek by přežil i atomový ůtok a tak ho nějaké výbuchy, střelba či divoká jízda v úplně rozstříleném policejním bouráku nemohou rozhodit. Pro milovníky akčních filmů jako je Komando taková oddychovka na večer.

Měsíc v ohrožení (2006) (TV film)

Takové katastrofické béčko, ale vcelku mě zaujalo. Triky ( kterých tam moc není ) Vám mohou připadat poněkud chabé, ale když přimhouříte oči, tak se na to dívat dá. Holt je to televizní film bez žádných filmových hvězd a supr triků. Dávám tři hvězdy za snahu a za dobrou melodii.

Pustina (2006)

Pro fanoušky psích vojáků je tu podobný film, který mě ničím nepřekvapil, ale také ani moc nezklamal. Banda hochů se dostane na ostrov, avšak netuší, že majitel místních pejsků své miláčky moc nekrmí a nechává je volně pobíhat po okolí bez náhubku.

14 hodin strachu (2005) (TV film) odpad!

Tak hodně jsem se těšil , ale jsem velice zklamán. Víc katastrofický byl u nás nedávno přívalový déšť a já jsem akčně vytíral pod špatně těsnícími okny. Holt tohle se tedy nepovedlo, nudné dialogy a akce téměř žádná. Celou dobu jsem se na to vydržel dívat, protože jsem čekal, kdy se to konečně rozjede, ale když jsem uviděl konečné titulky, opotil jsem se hrůzou. Těm co to doopravdy zažili( je to podle skutečné události) dávám 5 hvězd, tento film pouze 10%.

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál)

Ze začátku bych to hodnotil určitě jednou hvězdičkou navíc, ale teď na jaře roku 2007 hodnotím jen jednou. Kam se na to hrabou jihoamerické telenovely, těmto seriálům říkam "seriály každej s každym". Jednou se vyspim s touhle, pak zas s támhletou a pak se vrátim k tý první atd....pak čekám dítě, nevim s kym....zlatá Esmeralda