• Krátkometrážní

Kick-Ass (2010)

Whoooooooa, chci druhej díl. Chci si užít více Mandy! Vaughn ukázal že režírovat umí, sice mě překvapilo jak moc už na mě nefunguje západ slunce, na druhou stranu jsem zjistil jak moc na mě fungují DOBŘE natočené akční scény....Feavrau se díval nebo ne? Je to nekompromisní a je to trochu jiné než jsem čekal, zároveň je to krvavé a rychle uteče. Jděte do toho! // Po druhém shlédnutí jsem zjistil, že: 1)potřebuju soundtrack 2) potřebuju koupit dvd 3)potřebuju plenky a kapesník...ta akce :))

South Park: Peklo na Zemi (1999)

Cartoon muzikál prosím ne! Billa Gatese a historky z natáčení Modré Laguny, prosím ano!

Iron Man 2 (2010)

Slabé tři hvězdy. Asi jako frčky generála, který zná jen taktiku nás mnoho. Žádná sláva, když člověk v plné síle vidí limity marvelovského superhrdinského univerza a zároveň limity marvelu jako studia. Tony Stark své limity skrývá lépe, Feavrau je neskrývá už od jedničky vůbec..... Spousta nelogičností a hloupostí, pro mě příliš comicsové pojetí (tj. některé hlouposti) a nezáživný CGI bitvy, které mi v některých případech opravdu přišli hloupé až praští. I takový je Iron Man. Zároveň má spoustu dobrých gagů, dvě super herečky, tři super herce a uvolněnou atmosféru.

Jay a mlčenlivý Bob vrací úder (2001)

Smith je jako marihuana, kterou tak rád prokládá svoje snímky. Skvělá, ale ne od začátku a přinutí vás k návratu do jeho universa častěji než nějákou půlnoční tv premiérou v rámci alternativního klubu. Skvělá camea Afflecka (OMG, BESTOF!), prcičkářů a hlavně Dawsona! Neuvěřitelné gagy a pomrknutí. Nemůžu být ani neuctivý, protože pak by přijel Kevin Smith a rozbil mě. Checkuje přeci internet.... :)

Volný pád (1993)

Dovolím si říct, že s trochu více odvahy mohlo jít o geniální kontroverzní dílo. Stačilo se jen nebát a říct, že na to aby člověk zešílel nemusí být v dnešní době magor.

Patriot (2000)

Ono by to šlo pojmout inteligentněji, špinavěji a méně happyendy...jenže nesměl by to točit goebbelsovský pohádkář Emmerich. :))

Pouta (2009)

Když není na scéně Antonín moc mě to nebavilo, tak moc tahá ze začátek film do geniálních poloh. Dokonalá výprava a feeling. Ale pak...to nějak prošumí a z možného gradování až na krev se prostě jen něco stane. Antonín By si zasloužil trochu nadranější finish.

X-Men Origins: Wolverine (2009)

Nula procent nápady, 50 procent špatných triků, nula procent scenář, 100% zajímavých postav...suma sumárum, je to takovej jednorázovej průměrek no.