12 úkolů pro Asterixe (1976)

51. nejlepší film podle hodnotitelů? To leda, že by ho hodnotily malé děti, kterým se mimochodem určitě moc líbí. Pokud ho ale sledovali i dospělí, tak jsem v mírných rozpacích.

Dva muži ve městě (1973)

Jestli byla va Francii příprava na popravu až takhle drsná - „Vstávej a jdeme!“, tak těm odsouzeným zpětně vůbec nezávidím, i když si to určitě většinou na 100% zasloužili.

Zvětšenina (1966)

Sakra, co to je? Kde se tady bere tak vysoké hodnocení? To jsem asi něco nepochopil. Začátek normálka, gradace u scén s fotkami a pak tam najednou mimové hrají tenis. Pěkná pytlovina!

Bobule (2008)

Čekal jsem komedii, u které se zasměju. Místo toho mně byla naservírována trapnost ala Kameňák. Jenže Kameňák si aspoň nehrál na solidní komedii, tam bylo jasný hned od začátku, že je to pitomost.

Glastonbury (2006)

Zajímavý dokument, který je však k mému překvapení udělán poměrně nezáživně. Krátké záběry kapel (u kterých navíc člověk nezná název, protože chybí jakékoliv popisky) střídají dlouhé pasáže kombinované záběry "největších magorů" festivalu a nejzajímavějších milníků v historii festivalu.

Knight Rider (1982) (seriál)

U tohoto seriálu si nemůžu odpustit komentář. Jako malej se Majkla a Kita žral jako prase:) Jenže všechno se mění a zatímco dříve bych dal jasný plný počet, z dnešního pohledu to spíš vypadá na odpad až jednu hvězdičku. No nic hoši, dojezdili jste!

Ve jménu otce (1993)

Velmi silný příběh. Na to ani nejde nic říct.

Syn pláže (2000) (seriál)

Slabší než jsem čekal. Poměrně stupidní vtipy. Po shlédnutí několika dílů už další vidět nemusím.

Lepší zítřek 2 (1987)

Filmům Johna Woo jsem nějak nepřišel na chuť. Akční jízda ve formě bruálních přestřelek s tunami mrtvých a skoro nezraněnými "klaďasy" k osumdesátkám prostě patřily, to je jasný. To je taky největší klad Woových filmů. Zbytek je ale poměrně nudná omáčka, u které jsem usínal.

Comeback (2008) (seriál)

No jak to vzít, první série se mně vážně líbila, takže té bych dal za 4. Pokračovaní je ale otřesné, hýří trapností a nudnými pasážemi. Té dám stěží za dvě.