Jdi a dívej se (1985)

Úžasne silný film, jeden z najlepších aký som videl, ale už nikdy ho vidieť nechcem. asi by som to už druhý raz neuniesol...

Jak moc mě miluješ? (2005)

Bože! To telo, to telo! To je priamo z raja! Monica je hriešny sen každého muža. Ten dej a postavy naokolo som si naozaj veľmi nevšimol, takže nemôžem komentovať.

Anglický pacient (1996) odpad!

nuda, nuda, nuda, nuda,nuda, nuda, nuda, nuda,nuda, nuda, nuda, nuda,nuda, nuda, nuda, nuda,nuda, nuda, nuda, nuda,nuda, nuda, nuda, nuda,nuda, nuda, nuda, nuda,nuda, nuda, nuda, nuda,nuda, nuda, nuda, nuda,nuda, nuda, nuda, nuda,nuda, nuda, nuda, nuda, nuda, nuda, nuda,nuda,nuda, nuda, nuda, nuda,nuda, nuda, nuda, nuda,nuda, nuda, nuda, nuda,nuda, nuda, nuda, nuda,nuda, nuda, nuda, nuda,nuda, nuda, nuda, nuda,nuda, nuda, nuda, nuda,nuda, nuda, nuda, nuda,nuda, nuda, nuda, nuda,nuda, nuda, nuda, nuda, nuda, nuda, nuda,nuda,nuda, nuda, nuda, nuda,nuda, nuda, nuda, nuda,nuda, nuda, nuda, nuda.

Královna meče (2000) (seriál)

Taká slabšia variacia na Zorra. No, slabšia, Zorro tiež nebol nejaký myšlienkový zázrak. Kladom je krásna hlavná predstaviteľka a charizmatický plukovník Montoya.

Magnolia (1999) odpad!

Strašná nuda. Idiotská zlátanina citového vydierania a a umelo naťahovaného deja, absolútne nevierohodné charaktery postáv ešte k tomu zle zahrané. Po hodinke som začal v kine veľmi netrpezlivo očakávať koniec. Keď naozaj prišiel moje utrpenie bola na vrchole a takmer som z kina ušiel.

Philadelphia (1993)

Uslzená usmoklená nuda. Trápna hra na politickú korektnosť. Keď som videl ako sú všetci chápaví a tolerantní ako majú všetci radi ten teplý vzor všetkých cností, skoro som sa pozvracal.

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)

Žiadna sláva priatelia,. Lucas nie je žiadny Shakespeare, aby dokázal napísať vierohodný prechod od kladného Skywalkera k brutálnemu Vaderovi. Príbeh pôsobí násilne a rozhodne tomu nepridávajú herci, ktorí su vyslovene priemerní a ničím ma nezaujali.

Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba (1999)

Najlepšia časť z druhej trilógie. Priznajme si, tie nasledujúce filmy odchodom Liama Neesona stratili jedineho charizmatického herca, ktorý mohol čosi zachrániť. II. a III. už boli vzhľadfom na nedostatok skutočných hereckých výkonov o triedu slabšie.