Bouřlivé víno (1976)

Povedená vinařská komedie s výtečným hereckým obsazením a příjemnými melodiemi. No co, že je z toho cítit silně politický podtext a všude se to hemží oslovením "soudruhu". Film je to i tak dobrý a člověka příjemně naladí.....navíc, když v hlavní roli předsedy exceluje mistr Vladimír Menšík , tak je vám ta komunistická stopa volná a vůbec vám nevadí. Vorlíček s Macourkem prostě uměli -- dokázali vytvořit krásné dílo, které ukazuje tu čistou lidskost a přenádherné obrazy krajiny, vinic, přírody a všeho možnýho....spojené s kamerou a skvělou hudbou, panejo !

Texaský masakr motorovou pilou: Počátek (2006)

Nerozumím tomu, proč to má tak nízké hodnocení?!Vždyť dějově je to na velice dobré úrovni a film má spád.A hlavně předčil první díl Texaského masakru.

Derrick (1974) (seriál)

Totální odpad!....nejhorší seriál všech dob....Horst Tappert a jeho mlokové oči ukazují jak udělat pravou a nefalšovanou německou kravovinu....ach jo!....

Dobrá Voda (1982) (seriál)

Slavný seriál, kterému vévodí Petr Haničinec, který svou postavu mistrně zahrál.

Třicet případů majora Zemana (1974) (seriál)

Když si odmyslíte tu komunistickou propagandu tak si užijete jeden z nejlepších detektivních seriálů které jsme doposud vyrobily...takže ti co na to neustále nadávaj by se nad tím měli zamyslet...protože je to klenot mezi seriály...a patří to do zlaté kolekce českých seriálů!

Doblba! (2005)

Skvělej film...hodně se mi to líbilo..

Portrét (1982) (TV film)

Naprosto famozní inscenace...Preiss a Čepek jsou brilantní!!