Blbý a blbější (1994)

Naprosto fenomenální komedie! Vždy se u ní totálně zasměju!Carrey a Daniels jsou baviči par excelance.

Kopytem sem, kopytem tam (1988)

Dokonalá studie mužského plemene v nejsilnějších a nejnosnějších impulsech tehdejší doby. Velkolepé a umělecky výtečné drama o nemoci AIDS.

Santa má bráchu (2007)

Nemůžu si pomoct ale musím prostě dát pět hvězdiček. Tu Vánoční atmosféru jsem z tohodle snímku tak krásně nasál, že se mi při konci i chtělo trošku brečet...je to skvělá Vánoční komedie s naprosto úžasným obsazením.Vince Vaughn, Paul Giamatti, Kevin Spacey, Rachel Weisz nebo Elizabeth Banks....a mnozí další dělají z této Vánoční komedie jasný nadprůměr !

Špatné zprávy pro Medvědy (2005)

Skvělá komedie s bezchybným Billy Bob Thortonem v roli bývalého profi baseballisty, který navšechno z vysoka "sere" a má všechno v paži.

Chyťte doktora (2007)

Velice příjemná oddychová komedie.Taktéž obsazení je nadmíru povedené.Michal Malátný by se z fleku mimo hudby i mohl věnovat herectví...jeho výkon byl fakt potěšující...samozřejmě nezklamala Iva Janžurová, Luděk Sobota, Pavel Landovský, Kryštof Hádek a další...nesmím ale zapomenout na Tatianu, které to v tomto filmu velice seklo a byla nesmírně sexy!

Zvoňte dvakrát! (2005) (pořad) odpad!

Kontejner TV Novy se rozrůstá o další "skvost"!

Škola Na Výsluní (2007) (seriál)

Tak česká televize přišla s pokračováním My všichni školou povinní..no bohužel se to nepovedlo...obsazení těch dětí je otřesné....a známí herci to nezachrání.Ale dám aspon dvě hvězdičky, protože si myslím,že ČT se alespon snaží dělat rozumná a inteligentní díla.

Titáni (2000) (seriál)

Takový seriál z vyšší vrstvy o vztazích. Dějově nic moc ale obsazením obstojné.

Delta Force 3: Vražedná hra (1991)

Ale tak šlo to no...sice nic převratného ale na to jedno zkouknutí, to postačí dobře. Jenom mi tam chyběl Chuck Norris, který v předchozích dvou dílech prostě a jednoduše "válel".

Zralé víno (1981)

Vyvedené pokračování, které opět čerpá z plejády našich skvělých herců. K panu Menšíkovi se připojili i Miloš Kopecký a Jiří Sovák (myslím si, že už tato jména jsou zárukou dobré zábavy. Novým předsedou je pan Urban alias František Němec, který má plány s přidruženou výrobou nábytku. Jiný názor má zase místopředseda Janák.....a k tomu pikle pana Wébera. Jak to všechno dopadne se dozvíte již v 2.díle vinařské trilogie.