• Krátkometrážní

Mamka a taťka (2017)

Celý příběh byl bezduchý, očekával jsem od filmu víc.

Rozpolcený (2016)

Čus ponožky, máme tu únos 3 holek, co rády blonďáky. Jo a jedna z nich je auťák, takže se v autech vyzná. Začátek filmu byl supr ledžend epik. No, ale hned po týhle scéně jsem si řekl:,,Hele kámo nejsou to drogy co hulí ten pes? NE TEĎ FAKT!!!! PÍSK FAK FAK FAK!!! ŘEKL JSEM SI:,,Hele nebude to o ničem, když už hned ze začátku je unese???Snad ne.'' No úplně to tak nebylo. Film byl zdlouhavý a celý o ničem. Ty 3 lesby, co se za kamerou píchali režiséra neměly ani odvahu toho únosce potrestat sorry zmlátit. Dlouho na ty 2 svině nebyl záběr, což mě štvalo. Zajímalo by mě, jak dlouho tam asi vydržely bez iphonu, wifi, sociálních sítí a kouzelný školky. Líbil se mi nápad s mnoha osobnostmi, ale pak už to přeháněli. Nedoporučuji.

The Monster (2016)

Deštivá atmosféra byl dost deštivá. Postavy mi sedly (na klín), ale celkem obě dvě byli trochu až moc hnusné na sebe. Nenávidím tě mami! Odejdi! O promiňte vy si to ještě čtete. Monstrum alias sušička byla dobře udělaná, nijak zvlášť excelentně, ale GOOD. Flešbegy se do filmu hodily, například jako máslo na chleba. TEĎ negativa!!! #SPOILERY😲🤗😮 NWM proč ta (černá)(no rasismus XD) záchranářka vykopla sklo u auta. Proč ta máma nalákala pozornost na sebe, když o něco později ta holka našla sprej a zapalovač a zabila obludu. Nebo mohli obě dvě jít po zasraně dlouhý silnici, ušlapat si nohy a svítit baterkou a ohněm a nešlo by to po nich.

Oko (2002)

Film byl takový nudný. Ke konci to bylo už dobrý a byl mnohem lepší než to předtím. Film neměl děsivou atmosféru, v nějakých částech ano, ale jinak ne. Mělo to být tak, že když někoho uvidí,tak zemře nebo co. Film to nějak nedodržoval, což je škoda. Konec byl opravdu povedený, ale film tak celkově klesal k horší 2 a možná 3. Film ani nějak nedoporučuji. Kouknu se na americký remake, třeba bude lepší. Hodnotím lepší 2.

Paranormal Activity: The Ghost Dimension (2015) odpad!

Tenhle film je největší odpad z celý série. Místo Toby říkají T(r)oubí. Tolik kladných hodnocení si nezaslouží. Úplně jsem u tohohle filmu usínal, nakonec jsem se rozhodl to přeskočit na konec a stejně to byla sračka, větší sračka. Nic nového jsem se nedozvěděl. Možná to, že T(r)oubí chce duši nebo cože wtf. Prostě nesmyl, protože démon chce jenom duši prvorozeného syna, ale najednou ho nebaví šukání nezletilých kluků a chce nějakou hippie pipku z Orange County, která má lambo u sebe v garáži. Ta zasraná šmouha co se objevuje na kameře vůbec tomu tátovi nevadí, ani mu nepřijde divná. Konec s vymítáním je nesmyl. Jako vždy musí kněz zemřít, protože by to nebylo cool. Blondýna s jejím Iphonem X taky a nějakej týpek s umělým knírkem taky. A nakonec když táta se svojí manželkou utíká, tak mu musí provrtat břicho smradlavou rukou. Když ženská najde malou hippie hvězdu, zjistí, že je pozdě. T(r)oubí ji nakonec zabije (jak nečekaně). NEDOPORUČUJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tintinova dobrodružství (2011)

Dávám 2 jen za zpracování a děj. Odebírám za hloupé řeči, hloupé postavy (dvojčata), "vtipný" hlášky nebo scény a za to, že se tam trochu vraždilo (vraždy mi nevadí, jen mi vadí to, že je to animovaná pohádka).

7 životů (2017)

Sci-fi nemám rád, ale tohle je vyjímka. Nechápu jak někdo může dát 1 nebo 2 hvězdičky jenom proto, že to není dost sci-fi. Příběh je velmi obsáhlý, originální a skvěle zpracovaný. 7 žen=7 dnů (jak originální). Nejvíc ze všech postav se mi líbil Pátek. Nechápu, proč bylo Pondělí takový sviňák. Nejlíp provedená smrt a honička byla u Středy. Příběh nepostrádá (na to, že je to 2 hodinový film). Konec byl docela očekávaný, ale to mi nevadí.

Kostka 2 - Hyperkrychle (2002)

Film je odlišný od Kostky, což je trochu dobré, ale trochu nedává smysl. Nejsou tu pasti. Konec nedává smysl, je blbý a existují i o mnoho lepší. Několik efektů nedává smyl. Líbí se mi jak začáteční smrt potom navazuje. Nechápu jak se sem mohli dostat, když z ní ani nemůžou odejít. Oceňuji nápad, hodně postav, vtipnou babičku, pár efektů a vraha.

Kostka 0 (2004) odpad!

Film byl strašný. Film byl tak maximálně na 2. hvězdy. Herecké výkony za nic moc nestály a efekty taky. Nic společného s kostkou, hrozně mě sere, že do toho zasahují a pak vůbec nemají šanci přežít. Prozradili tam, že to udělali divní lidi. Ani tím kouskem scény z kostky to nezlepšili. Konec byl blbý. Kdo kdy umře bylo skoro vždy jasné, konec též. Pasti byly nesmyslné. Nechápu, proč tu ženskou, se kterou se kostka posunula musela bodnout injekce (zasahování do děje). Nedoporučuji!!!

Kostka (1997)

Film má skvělý nápad a je docela dobře proveden. Ano je to starší film, ale není to hrozné. Napětí a dobrou podívanou film zaručuje snad po celou dobu. Občas mě i někdy některé smrti a věci opravdu překvapily. Nápad je velice originální a šifry taky. Líbí se mi postavy, ale moje oblíbená postava je nakonec svině a ta druhá umře těsně u konce, což naštve. Film trochu na něčem postrádal, ale je to dobrý film. Celou dobu vypadal film na 4 hvězdy, ale nakonec na 5 hvězd.