• Krátkometrážní

Divadlo Svoboda (2011)

Geniální motiv busty! Moc zajímavý a příjemný dokument.

Život Adèle (2013)

Silný příběh, artový coming out of age film s nádherně propracovanou mizanscénou. Občas je až zbytečně táhlý, ale je moc pěkně natočený, častokrát použitá ruční kamera vtahuje do děje. Neuvěřitelně přesvědčivý herectví. Intenzivní podívaná.

Akumulátor 1 (1994)

Osobně nejsem příliš fanouškem filmů, jako je právě zmiňovaný Terminátor, Predátor, atd. Proto se mi líbilo, že si z nich Akumulátor tak trochu utahuje. Mám ráda, když se ve filmech kombinují různé výtvarné techniky – jako třeba v Sedmikráskách. V Akumulátoru bylo krásně výtvarně pojato např. návštěva u zubaře, těžké dýchání při běhu,… Cítila jsme tak více fyzické pocity postavy, než kdyby to tam bylo prostě jen jednoduše natočeno. Film je neuvěřitelně čistě střižený. Můj oblíbený Svěrák.

Ta záležitost s Gray (2006)

Upřímně, film splnil všechny mé předpoklady sledu událostí, nijak významně nešokuje, není tam žádný výrazný plot twist. Závěr je tak mile trapný, ale vlastně to fungovalo fajn - jedna ze závěrečných scén, kdy se Gray usmířila s bratrem a akceptovala sama sebe byla pěkně napsaná.

Amonit (2020)

Komorní, pomalý, čistý.... Hltala jsem každou vteřinu. Moc krásný a intenzivní snímek! Jsem hrozně ráda, že podobných filmů za poslední dobu přibylo. "Je to tím, že jsem úplně sama? Přesto v mých snech, ve formě, kterou vidím, myslí na mě také."

After: Přiznání (2020)

2 hvězdy jen kvůli docela dobrému Dylanovi Sprose. Jinak to nestojí za nic, ale rozhodně se u toho pobavíte, i když to film neměl v úmyslu.

Emma Peeters (2018)

Film měl na počátku potenciál - velmi humorný, dobře vystavěný a moment nedorozumění byl dobře rozložen. Škoda, že film před svým vyvrcholením kompletně otočí a spadne do totálního, trapného klišé.

Hokejistky (2019) (seriál)

Season 1 - Zápletky a konflikty jednotlivých postav mají poměrně velký potenciál, škoda že tak rychle vyprchají.

Noční směna (2014)

Nejvíc egomaniacká, iritující a hloupě tvrdohlavá hlavní postava hororu. Dost špatný scénář, pojatý tak, že vlastně při vyvrcholení filmu nevíme, jak to vlastne všechno bylo. Největší tahač filmu jsou lekačky, kterých je požehnaně a díky nim dávám filmu o hvězdičku víc .