Příběh o Zoufálkovi (2008)

Animovaná ohavnost, která bez jakýchkoliv zábran nestydatě vykrádá geniální Ratatouille. Zoufálku, sice se nebojíš, ale já ti radím, utíkej, co ti tlapky stačí, než tě zašlápnu a že bych to opravdu s chutí udělal. Nechce se mi tomu věřit, ale "Zoufálek" svou sračkoidností strčil do kapsy i Kozí příběh:). 25%

Novoty (1997) (pořad)

Narozdíl od smrdutých Dobrot, toto ještě "jakoustakous" úroveň mělo. A u scének s pitomci Náhlovským/ Mladým jsem se pravidelně bavil.

Dobroty (2001) (pořad)

Má averze vůči panu Novotnému nezná hranic. Jeden z nejodpornějších megashitů TV Nova.

Oprávněné vraždy (2008)

Auu, tak tohle bolelo. Film, který "vyniká" nehorázně otravným scénářem (ne, nejsem úplné pako), příšernou kamerou (ty wtf. nájezdy kamery měly zmamenat co??) a stupidním střihem. A když s k tomu přidají neskutečně otravné herecké výkony, ano, myslím tím i pány De Nira s Pacinem (opravdu zasloužená nominace na malinu), ale chápu, že si chtěli zavzpomínat na staré dobré časy a tentokráte si prohodit role:/. Co naplat..očekával jsem poctivou kriminálku a byla mi nasevírována otravná nuda, kterou jsem už dlouho nezažil. 30%

Raptor Island: Ještěři útočí (2004) (TV film)

Miluju drsné hlášky, drsných slečen:), k tomu zdatně sekundující Lorenzo a dostatečné množství "úchvatných" raptorů. Jeden z nejzábavnějších céčkových filmů EVER.

Megalodon (2002) odpad!

Dávám půl hvězdy za medůzky (alespoň vím, kde se inspiroval Cameron pro svůj Avatar:D). A jentak mimochodem žralok se poprvé objevil v padesátéprvní!!! minutě, ale to čekání stojí za to..opravdu:).

Deadgirl (2008) odpad!

Další z rádobykontroverzních zvrácených slátanin se sexuálním podtextem, ovšem postrádající jakoukoliv smysluplnější myšlenku. Navíc mizerně zahrané, plné naprosto stupidních dialogů, a o absenci atmosféry, napětí či strachu je také zbytečné se rozepisovat (snad jen scény ze psem stojí za zmínku). Prostě zbytečnost s velkým ZET. SPOILER- btw. opravdu si nedokážu, kterého zoufalce by soulož s touto rozkládající se "slečnou" mohla uspokojit :D, ovšem narozdíl od chlapců v tomto hororu, mám asi dost mizerný vkus, jinak si to nedokážu vysvětlit.

Imaginárium Dr. Parnasse (2009)

Fantazie Terryho Gilliama mě zatím nikdy moc neoslovila a proto jsem k tomuto snímku přistupoval dost s nadhledem a bez přehnaných očekávání. Ne, vlastně jedno velké očekávání bylo a to v podobě Heatha Ledgera a tento sympaťák a výtečný herec to potvrdil i ve své (bohužel) poslední roli a musím říct, že volba to byla výtečná (asi největší klad filmu), protože při pomyšlení, že by tuto roli dostal tentokrát mocně přehrávající Johnny Depp, asi bych si Dr. Parnassa lehce přiřadil k dalším Gillliamovským zklamáním. Pochválit ještě musím "kouzelnou" vizuální stránku filmu a i díky tomu, přes relativně nezáživný příběh nakonec hodnotím nadprůměrně, sice lehce kostrbatými, ale přeci jen 4*.

Griffin a Phoenixová (2006)

Trefa do černého a přiznávám se, hned několikrát jsem se u filmu rozbrečel (což se mi normálně nestává). Ani nevím co vychválit, když jsem plný emocí, takže výtečný scénář, chytlavá hudba a úchvatné herecké výkony (od obou), ale přeci jen Amanda Peet se mi vryla do srdce hlouběji. Nečekaný a enormě silný filmový zážitek. 95% EDIT: Napodruhé poněkud slabší, bez sebemenšího náznaku plnohodnotného zážitku, ale nevadí. Hodnocení už měnit nebudu a vkus se zkrátka mění.

Absolventka (2009)

Sympatická romantická komedie s celkem povedenými pokusy o černý humor (pohřbívání (přejeté) kočky v krabici od pizzy jen tak nezapomenu:D), podpořená fajn hereckými výkony "střeleného" Michaela Keatona a především Alexis Bledel (a já těm Gilmorkám přecijen tu šanci dám). Nebýt trošku tuctového a předvídatelného konce, byl bych velmi spokojen. Príma oddychovka.