Pásky z Nagana (2018)

V 98 mi bylo 6 let, turnaj tedy šel mimo mě, ALE i tak se mnou dokument emocionálně velmi rezonoval. V závěru jsem pocítil nejen vítězství, ale i jednotu, semknutí a hlavně pocit národní hrdosti. Kéž by takových momentů bylo víc.

Pustina (2016) (seriál)

Paráda! Víc takových!

Bohemian Rhapsody (2018)

Běžte na to do OC Chodov (Cinemacity v 4DX), na tento film se to vyplatí a ta technologie se tam uplatní :) atmoška jak na koncertě :)

Zrodila se hvězda (2018)

Za mě prozatím nejlepší Cooperova role a Lady Gaga? Neuvěřitelné překvápko! Překvapila mě stejně jako kdysi Marshall Bruce Mathers (Eminem) v 8 Mile. Aspirant na film roku s tím, že ústřední song Shallow má oscara prakticky garantovaného, v kině fantastický zážitek. A NE, opravdu to není film jen pro ženský 8-)

Děsivé dědictví (2018)

Slušná první půlka, ve druhé ale film začal lehce ztrácet a závěr byl spíše zklamání..

Černé zrcadlo (2011) (seriál)

Nějaké díly top (zejména ty ve čtvrté sérii), některé průměr. Celkově ale velmi vyvedený seriál, který rozhodně nepůsobí jako nějaké "fantas magory", ale jako relevantní ukazatel naší budoucnosti a "problémů", které budeme řešit (některé již nyní řešíme)...

Velká nádhera (2013)

Film jako dělaný pro filmové festivaly, klobouk dolu.

Jurský svět: Zánik říše (2018)

Po povedené jedničce přišlo mírné zklamání a vystřízlivění, ale i tak na velkém plátnu (jako čistá blockbuster oddychovka) neurazí.

Sicario 2: Soldado (2018)

Po přečtení zdejších komentářů mě před premiérou trošku "popadl" strach, že to nenaplní mé očekávání. Strach byl zbytečný, za mě lepší a surovější jak jednička. Benicio navíc dostává daleko více prostoru a Josh Brolin mu zdatně sekunduje. Pro milovníky surové akce povinnost.

Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)

Formanovo vrcholné představení a Nicholson v životní roli. Dvořák, Smetana, Forman - to jsou jedni z důvodu proč být hrdý na to že jsme Češi