Frajer Luke (1967)

Prostě frajer Luke co dodat :-) kdo jiný by snědl 50 vajec s úsměvem na tváři? Snad jen Chuck Norris :-D a i ten by měl problémy… Zlomit Lukeho se podařilo, ale sebrat mu jeho zdravý rozum? Nemožné :-)

Collateral (2004)

Scéna s kojoty, se pro mě stala jednou z vůbec nejsilnějších

Kdo přežije - Jižní Pacifik (2011) (série)

Tak zatím asi nejslabší série, z těch co jsem viděl (asi 6). Jediný kdo tam stál za zmínku byl Coach a Ozzy jinak vcelku bída. Samí nezajímavý lidé, možná ještě Cochran (neskutečný posránek, který podělal celou hru a díky němu a jeho bezpáteřní zradě to pak stálo za hov**), Jim (chytrý pokerový hráč - doufám, že dostane ještě někdy šanci) a Brandom (strašný uplakánek, synovec Russela Hantze, který mi lezl neskutečným způsobem na nervy!) stojí za zmínku. I když je Ozzy arogantní frajírek, sociální hru prostě neovládá - nemá to v krki a v Soth Pacific už toho oproti Cook Islands a Micronesia moc nepředvedl mám ho stále rád - na Cookovi ostrovy, kde byl prostě úžasný zkrátka nejde zapomenout :-) a bez něho by tato série byla ještě o třídu níž...

Armageddon (1998)

Klasický celovečerák, který můžu vidět vždy! :-)

A.I. Umělá inteligence (2001)

Rozhodně zajímavý film, těžký na pochopení - člověk musí trošku dozrát, aby to celé zkousnul :-)

Krvavý diamant (2006)

Slušný film, který čerpá z bohem opuštěného afrického prostředí, kde má diamant větší cenu než 1000 lidských životů. Po vizuální stránce dokonalé, akorát mě občas vadily ty klasické uplakané scény, klišé a happy end.