Forrest Gump (1994)

Vrcholné dílo světové kinematografie, stejně jako vrcholný výkon Toma Hankse, smekám.

Ten dvanáctý (2017)

Po Under sandet další severská válečná špička. Miluju silně závěrečné scény, které dojmou a zároveň nesou poselství. Takhle je jedna z mých nejoblíbenějších. Aneb lidská vůle a odhodlání mohou překonat i ty nejtěžší zkoušky.

Přednosta (2003)

Malý/velký a milý film :) potěšilo

Berani (2015)

Fúsi byla o krapet lepší Islandská podívaná :)

Fúsi (2015)

Milý chlapík Fúsi. Při scéně, kdy se Fúsi měl stěhovat, jsem se musel hluboce smát. Viděl jsem totiž obraz sebe samého cca 6-7 let zpět, kdy mě kamarád s kompletně naloženou feldou plnou krámů pomáhal stěhovat k mé tehdejší přítelkyni a druhý den mě zase stěhoval zpět k rodičům :D důvod byl stejný jako u Fúsiho, tenkrát mi ale do smíchu rozhodně nebylo :D

Všechno nejhorší (2017)

Když pominu prvních půl hodinku, kdy jsem měl nutkání hlavní hrdince (a jejím kámoškám s IQ houpacího koně) přišlápnout ten jejich arogantních kukuč a X nelogických nesmyslů na kterých je ten film postaven, tak OK, koukat se na to dalo (:

Motorkáři (2003)

Celkem nostalgie. Dobře si pamatuji jak jsem (někdy ve dvanácti) tento film slušně žral :), tehdy jsem chtěl být "drsný" motorkář a kdekoliv jsem se onehdá registroval byl můj nick BikerBoyz 8-) a song Mos Def - Kalifornia mi rezonuje v uších dodnes.

Zabiják & bodyguard (2017)

Prima "popkornovka" a milé překvápko. Samuel zase pálil ostrými :D, nemůžu si pomoct, ale ty mírně komediální role mu poslední léta perfektně sedí.

Divočina (2014)

Moc mi to nesedlo. Porovnávat tento film s Into the Wild je nesmysl, ten hraje úplně jinou ligu. Zkrátka tomu chyběla šťáva a ani zajímavý střih kamery to příliš nezachránil. Průměr a pro mě lehké zklamání.

(Ne)obyčejný kluk (2017)

No, tak tohle mi hodně sedlo. Po poměrně dlouhé době film, který se mě hodně dotkl. Owena ani Roberts nemusím, ale tady mi překvapivě vůbec nevadili, spíše naopak. No a před Augustem klobouk dolu. "Buďte hodní neboť všichni bojujeme těžké bitvy a pokud skutečně chcete vidět co jsou lidi zač, jediné co musíte udělat je podívat se"