Ano, šéfe! (2009) (pořad)

V tomto případě by se mělo dle mého názoru uvažovat i o udělení zvláštního ocenění - za zásluhy o českou gastronomii. A že Pohlreich často kleje? Kdybych viděl v kuchyni pneumatiku, tak bych na tom nebyl o moc lépe...

S čerty nejsou žerty (1984)

Pro mne osobně nejlepší pohádka, jaká kdy byla natočena. Líbila se mi jako malému klukovi, líbí se mi i teď. Zub času je pro ní cizím pojmem. Každý rok se na tuto pohádku rád podívám a s každým dalším shlédnutím se mi líbí víc a víc. Nelze hodnotit jinak, než plným počtem, když mnoho hlášek z ní si neustále připomínám. Zároveň nejlepší role Petra Nárožného ("Zase ti to spadlo, asi vítr, ne?").

Jen počkej...! (1969) (seriál)

Ten zajíc byl tak nesnesitelně sladký, že bych ho nejraději sežral taky :D

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Ke svému hodnocení musím dodat, že kdyby zůstalo u první série, hodnotil bych rozhodně 5*, po třetí sérii 4*. Bohužel další díly jsou už slabým mainstreamovým odvarem Přátel, odkud zmizely jakékoli zmínky o fyzice a alespoň náznak geekovského humoru, bohužel.

Poprava (1998)

Hvězdička navíc za realistické ztvárnění západní novinařiny. Musím uznat, že kdyby film skončil tak, jak jsem celou dobu doufal, asi by se mi potom tolik nelíbil.

South Park: Peklo na Zemi (1999)

Kdybych se měl vyjádřit přesně, tak bych se uhvězdičkoval...Jo a: "Neposlouchám hip hop!"

Princezna ze mlejna 2 (2000) odpad!

Shrnutí většiny dialogů: éééééé, uáá, éééé, néééé, pomóc -> odpad

Pokémon (1997) (seriál) odpad!

Tento trapný produkt japonského konzumu jsem nesnášel od samého začátku, nicméně když jsem zjistil, že můžu za jednu kartičku v hodnotě 10Kč získat hned 16 hokejistů z limitované edice, začal jsem vydělávat taky :D

Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992) odpad!

V žádném případě nejsem zastáncem Mirka Dušína, ale tohle je pouze prach-sprostý vulgární odpad prvního řádu!

Vetřelec (1979)

Na blikající puntík zapomenout snad ani nejde...