Otec rodiny (2000)

Čekal jsem že to dopadne jinak. A taky jsem čekal že bude dabovat Zdeněk Mahdal.

Kuky se vrací (2010)

Animace byla pěkná, jinak to byla neskutečná blbost.

Bony a klid (1987)

Zajímavá podívaná. Akorát to kazí ta písnička, kterí hraje pořád dokola

Dallas (2012) (seriál)

Viděl jsem první díl z nové série, takže nemůžu hvězdičkovat. Ale viděl sem ho celý :)

Pobřežní hlídka (1989) (seriál)

Když to začala Nova vysílat žral to každý. A kdo ne tak lže :)

RRRrrrr !!! (2004) odpad!

Prej nejlepší komedie. Každý se jmenuje Kámen ale vtipné to bohužel není. A týden navíc k volnu do konce života? Pche. Ubožárna a 100 minut v p....i

Kick-Ass (2010)

"Jooo, asi jsem se zamiloval" "Vypadá že jí bude tak 11, ... ale když " "Já počkám, přísahám že pro ni zůstanu panic" "To pro tebe nebude tak těžký" Ten film byl prostě nářez

Slunce, seno, jahody (1983)

Pohodová letní komedie s pěknou muzikou a skvělou Růžičkovou

Sám doma 4 (2002) (TV film)

Proč to není v seznamu nejhorších filmů když to má tak malé hodnocení?

Ztracený svět (1999) (seriál)

Před pár měsíci jsem náhodně narazil na článek o tomto seriálu, který jsem za mlada velice rád sledoval. Začal jsem tedy všechny díly postupně sledovat, protože jsem si už nepamatoval jak to dopadlo a jestli se tedy dostali z plošiny. První série byla vynikající a bavilo mě to i teď, ta druhá byla taky napínavá ale už o něco slabší jako ta první. No a ta třetí? Tu jsem určitě dřív neviděl, protože jinak bych se nevydržel dívat na všechny ty díly předtím a čekat, jak to dopadne. Hlavní postavy mizí úplně náhodně, pak se objeví a zas zmizí. No abych to shrnul, dnes jsem viděl poslední díl a nestačil se divit.... prej pokračování přístě, které už nikdy nebude. První série 80%, druhá taky 80%, třetí 20%, takže výsledek je jasný. Jen je škoda toho nedotaženého konce, jinak by to aspoň podle mě, mělo navíc.