Cesta bojovníka (2007) odpad!

Kdyby tam nebyla ta krev dal bych jen jednu hvězdičku. Přehodnocení 17.8. 2010: Pokud jsem Centurionovi dal dvě hvězdy a dneska Princi z Persie jednu, tak týhle sračce musim všechny tři hvězdy ubrat na odpad (tak nějak jsem si na to zkrátka vzpomněl a zjistil, že to je strašná blbost).

Žena ve vodě (2006)

Nejhorší Shyamalanův film, ale pořád je dobrej

3:10 Vlak do Yumy (2007)

Jednoznačně nejlepší western za posledních 20 let

Krajina přílivu (2005)

Dementnější film jsem ještě nikdy neviděl, jak píše fugazi: naprostá úchylárna

Ghost Rider (2007) odpad!

Myslel jsem že půjde o totální nářez a vono tohle, naprostá pitomost, trapnej záporák a ještě trapnější konec no prostě špatný.

Spider-Man 3 (2007)

Asi jste si za ty prachy představovali něco jinýho, ale nic to nemění na tom že je to nejlepší díl ze všech.

Podezření (2000)

Já vás lidi nechápu, jak někdo může napsat že je to o ničem. Je to docela srdcervoucí drama se skvělou hudbou a s dobrou atmosférou. Jestli je pro vás film kde se vraždí děti o ničem, tak se nad sebou zamyslete.

Smrtonosná past 4.0 (2007)

Ó můj Bože! Dne 27.11.2008 jsem si tento snímek pustil již po čtvrté, tentokrát prodlouženou, drsnější a sprostší verzi. To byl takovej nářez, že ještě teď slintam blahem. Dokonalá kamera, úžasná akce, perfektní efekty, skvělej Willis, skvělej záporák. Prostě tady všechno funguje tak jak fungovat má. A co na tom, že konec trochu přehnali, Tohle je DIE HARD !

Adaptace (2002)

Začátek mě vůbec nebavil, chvilku sem si i myslel že to vypnu, ale nakonec se to vyhrotilo tak, že musim dát plnej počet.