U Zlaté rukavice (2019)

Ošklivej film plnej ošklivých a špinavých lidských kreatur. Naprosto syrové zobrazení lidského dna, plno špíny, hnusu a smradu. Tohle je jeden z těch filmů, který se zaryjou do paměti, protože jsou naprosto věrohodný, je to výborně natočený i zahraný, žádná amatéřina. I když je to hnusnej film o hnusným světě plném hnusných lidí, tak se musí ocenit ta dokonale vystihnutá odpudivost.

Ulice strachu – 3. část: 1666 (2021)

Poslední část mi trochu vylepšila celkový dojem, kterej po nudný dvojce nebyl moc dobrej. Mám rád čarodějnice a vše okolo, nádech folk horroru mě potěšil, takže ve finále můžu říct, že tahle trilogie u mě projde. Není to ale něco co bych úplně doporučoval. Kdo má nakoukané žánry, které se tu oprašují bude víceméně zklamanej, protože tu ani v jednom díle není nic, co by nebylo už viděno. Nejzajímavější je na celé trilogii, že je každá část jinej žánr, toť vše. Není tak nápaditá, jak bych očekával ani moc originální. Pokud ale někomu nevadí nenáročná blbost s hororovou atmosférou, klidně do toho, já už se ale k tomuhle vracet nikdy nebudu.

Ulice strachu – 2. část: 1978 (2021)

Nejnudnější část této trilogie. Snaha tvůrců připomenout a možná i trochu uctít kempový vyvražďovačky sice je, ale je to hrozná nuda a utrpení. Těšil jsem se na prokrvenou zábavu plnou černýho humoru a nic, opravdu nic, točit něco podobnýho v PG-13 je prostě průšvih. Takhle mě to nebaví, zabiják celkem ušel, ale bez utrhaných končetin, vnitřností, nahoty a spousty klišé bez nápadu je to o ničem.

Pobřežní hlídka (2017) odpad!

Nuda a strasnej trapas, opravdu velkolepej trapas. Tady není co psát, trapný zvěrstvo, se kterým nemá smysl ztrácet čas.

Pojď za tátou (2019)

Docela šílenost a velmi překvapivý Elijah Wood, kterýho mám právě kvůli takovým rolím stále raději. Tenhle film je dost zvláštní, cernohumorná ujetost, které by možná víc sedlo míň humoru. Zvraty byly fajn, herci taky, ale bohužel tu bylo spoustu nelogičností, děr v ději a konec je prostě divnej. Jednou se to dá zkouknout, ale vracet se k tomu určitě nebudu.

Komici s.r.o. The Tour (2016)

Ale jo, pobavil jsem se. Sice malinko zbytečnost, ale pokud máte rádi Na stojáka, budou vás komici bavit.

Lorax (2012)

S dcerou jsme si tenhle animák zamilovali. Vypadá skvěle, má to chytlavý písničky, pěknej příběh a fajnovej humor. Já víc nepotřebuju.

Ulice strachu – 1. část: 1994 (2021)

Vypadá to jako zajimavej projekt, co by měl připomenout a uctít několik zásadních hororových žánrů. Jestli se podaří uvidím až po celé trilogii. První část odkazuje na běžné vyvražďovačky, zejména si leckdo vzpomene na Vřískot, ke kterýmu má tohle asi nejblíže. Bohužel je to tanejvetsi zajímavost, protože jde jinak o standardu tohoto žánru, nic moc originálního neuvidíte ani neuslyšíte. Je to  Netflix, takže to vypadá skvěle, ale to je tak všechno. Jako oddych dobrý, pro hororový fandy to bude spíš koukatelna jednohubka, na kterou za chvíli zapomenou.

Tiché místo: Část II (2020)

I přes to, že vlastně víme, která bije, známe monstra atd. se podařilo udržet napínavou a tísnivou atmosféru tichého a nebezpečného světa. Příběh pokračuje a je to pořád super, Emily zbožňuju, je prostě skvělá a cillian snad nemůže zkazit nikdy nic. Výborný pokračování, který neztratilo nic z kvality jedničky.

Chřestýš (2019)

Tady bylo až moc vidět, že vlastně nevěděli přesně co s tím, měli natočit jen kraťas, hned by to vyznělo mnohem líp.