Sázka na smrt (1988)

Za mě zdařilá konkurence filmů zlatých akčních osmdesátek.

Sowon (2013)

Jasných pět, ale k filmu už se určitě nikdy nevrátím, protože to téma asi není nic, z čeho by se měl člověk radovat. Herecké výkony famózní, především dětské role. Solidarita lidí z okolí, když je nejhůř vykreslená mimořádně, stejně tak to, co je schopen rodič udělat pro své dítě.

Světlo ženy (1979)

Herecké výkony byly dle očekávání, ale děj trošku zaostával jako u mnohých FR filmů této doby.

Deník princezny (2001)

Věřím, že pro pubertálního amerického teenagera to musí být absolutní pecka....

Legenda o slavném návratu (2000)

Tohle bylo natočené s takovou lehkostí a citem, že nemohu dát horší hodnocení.*****

Kočka (1971)

Brilantni a neskutečně reálné vykreslení důchodového věku mnoha starších párů. Je vidět, že oba herci zráli jako víno.

Jen dva mohou hrát (1962)

Pohodová komedie na nedělní odpoledne, která sice nedosahuje kvalit Růžového pantera, ale to vůbec nevadí. Peter Sellers byl herec s velkým H.

Casino Royale (2006)

Stejně jako u všech filmů, platí i u této Bondovky, že Mads Mikkelsen povyšuje film na druhou a vůbec nevadí, že hraje zrovna druhé housle. Dobrý tah, obsazovat to nákladných filmů americké produkce vynikající evropské herce.

Včelař (1986)

Přijde mi, že v tomto tématu si Italové libují... starší muž, mladičká žena a žhnoucí touha překonat ten věkový rozdíl.