TRON: Legacy 3D (2010)

Děkuji CSFD a tím samozřejmě POMOvi, za čsfd premiéru, k filmu - pouze hodnocení, k hudbě - moc hezké.

REC (2007)

No, čekal jsem nějaké extra lekačky, nelekl jsem se ani jednou, ale místo toho jsem se v úvodních dvaceti minutách párkrát od srdce zasmál :D

Velcí bratři (2008)

Možná trochu nadhodnocuji kvůli tomu, že mám hlášky S. W. S., ale zasmál jsem se upřímně dostkrát na to, aby si to ty 4 * zasloužilo.

MTV Movie Awards 2010 (2010) (pořad)

Jděte už s tím stmíváním do prdele! Ten film si absolutně nezasloužil vyhrát žádnou cenu, to tam bude stmívání první dokud neodvysílají i čtvrtý díl, ne? U pořadu jsem se neskutečně zasmál, komici odvedli hodně dobrou práci a bylo to fakt výborný, ale to stmívání už je trapný, bylo to vidět i na Stewartce, že nevěří, že jsou ještě lidi tak blbí a hlasujou pro tu frašku. A JEŠTĚ JEDNA VĚC...... FUCK YOU BP! FUCK YOU BP! FUCK YOU BP!

Noční můra v Elm Street (2010)

Bylo to docela zajímavé, jednou jsem se lekl, ale spíš to bylo díky tomu nepříjemnému zvuku v záběru, než že by to bylo kvůli tomu záběru :) Jinak poslední scéna mě až neuvěřitelně rozesmála :-D

Kick-Ass (2010)

Jednoslovně! Náser!

Chceš mě, chci tě (2009)

Mně se to docela dost líbilo, bylo jasné už od začátku, jak to dopadne a i když tam byly klišovité scénky, tak to pobavilo, párkrát jsem se docela pěkně rozesmál, což se mi u těhle typů filmů moc často nestává.

Pacifik (2010) (seriál)

První díl z Pacificu za mnou a můžu se jen s chutí těšit na pokračování, Bratrstvo sice začínalo - vtipněji/akčněji a tak nějak stmelilo tu bandu ještě před válkou, ale tady na to nebyl čas, ten bude až v dalších dílech, které určitě budou díl od dílu akčnější a akčnější.

82. Annual Academy Awards (2010) (pořad)

Omlouvám se, vážně se omlouvám, ale ten IDIOT, který seděl za mnou... to bylo něco nepředstavitelného, měl jsem chuť několikrát za těch 8 hodin vstát a vynadat mu do z... v... z... č... m... p... v.. v... z.... p... k... m... h... k... i... a mnoho dalších-ne zrovna vlídných slov. Děkuji ČSFD (POMOvi) za uspořádní tohoto krásného přímého přenosu, letošek pro mě byl trochu suchý, protože mě Avatar nenadchnul a ze zbylých filmů jsem jich mnoho před přenos nestihl zkouknout.