Happy (2008)

Tak k tomuhle filmu si ten komentář odpustit nemohu. Vtipný, veselý, bujarý - všechna tahle slova už padla a dopadla na bedra Happy-Go-Lucky. Kromě toho trošku peprnějšího konce byl ten film opravdu výjimečný. Na pět hvězdiček to není, ale rozhodně jsem se párkrát zasmál a nesčetněkrát pousmál :-)) Poppy

Být skinheadem (2003)

Moc pěkný dokument, měli by si ho prohlédnout naši "bílí chlapci s čistou krví (fuj)" Stejně by se na něj měla podívat i naše média.....protože kdyby nebylo jich, určitě by lidi nepletli skinhead-neonacista. Nepatřím ani sem ani tam, ale pokud někdo potírá někoho za to jak vypadá nebo v co věří (neberu nácky = neonacismus není víra, ale sračka) Tak se radši přidám k těm, co jsou proti rasismu a nacismu. P.S. Lonsdale vydává kolekce s mottem "milujeme všechny barvy, náckové přeberte si to vy hrdinové"...

Rychlí a zběsilí (2009)

POZOR!!! Nečekané, příběh, smrt, krásná akce, ženy, ženy a? Ženy :-) Moc se mi to líbilo, asi protože jsem nevěděl co čekat, byly chvíle (vyskakující chlap s leguánem :-D ) kdy mi to přišlo stupidní, ale dopadlo to na čtyři hvězdy :-)

Prime (2005)

Úžasný film... Vztah, který je ve filmu popisován jsem zažil a nikdy na to nezapomenu.

Milk (2008)

Harvey Milk byl bez pochyby hodný a chytrý člověk. Film byl velice zajímavě natočený, kamera, střih, nicméně když se na to podívám s odstupem dne, tak ten film ve mně nezanechává žádné hlubší pocity.

Lekce neslušného chování (2008)

Docela zajímavý britský humor, který mne z počátku moc neoslovil, ale později už mě atmosféra nasála do sebe.

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Vynikající humor. Ví někdo u čeho bych se zasmál více?

Snílci (2003)

Docela úchylárna, ale zajímavé.

Rambo: První krev (1982)

Tohle je skvost. Jeden a možná jediný akční snímek všech dob, když se řekne Rambo, každej ví.