Číslo 9 (2009)

Kromě grafické stránky mě tento film ničím nenadchl. Když se na to člověk podívá úplně z obyčejného pohledu, příběh je prostý jak facka, dá se říct, že je to až klasické přišel jsem, udělal jsem, odčinil jsem, konec. Čekal jsem od toho trochu víc, než jen tajemnou hudbu a hezké postavičky. Být Timem Burtonem, asi bych se rozmýšlel, zda se pod tenhle film nějakým způsobem podepíšu. Je sice hezké, že "dabing" byl od takových hvězd, ale to ten film nijak nespasí.

Hanebný pancharti (2009)

Takzvaný "majstrštyk" je slovo, které tento film společně se slovem "masakr" vystihuje.

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Omlouvám se, ale musím tady přednést trochu zážitek. Ten bohužel dost pošramotila společnost, která byla v kině.... co dodat, v jedné řadě sedělo asi 30 puberťáků (každý to zažil...) kino bylo narvané celé, ale když zazněla slova "koule" a "prázdná" celý sál až na těhle dvacet mladých hodně mladých lidí byl zticha. Moc mě to mrzí, protože jsem měl chuť je seřvat :-) Četl jsem knihu, některé věci byly pojaté velice zkrátka a ty, co byly vypuštěné, vypuštěné být neměly, no, co na plat.

Pařba ve Vegas (2009)

Dámy a Pánové, tohle je megahustý! Taková pařba tu ještě nikdy nikdy nebyla. Seth Rogen má sice hodně našlapaný a odvázaný komedie, ale s tímhle se měřit moc nemůže. Film nemá hluchá místa, hudba je skvěle zvolená a velice dobře spojená s filmem. Musím vzdát všechnu čest, protože lidé, co mají na svědomí tuhle BOMBU, musela (je) být parta skvělých lidí. Po filmu jsem musel na chíru, aby mi vyřízli ten blbej škleb, co mi tam po návštěvě kina zby :-)

Návrh (2009)

Klasická romantická komedie, která bohužel nepřichází s ničím novým. Sice si do poslední chvíle nejste jistí, jak to teda dopadne, ale nakonec to dopadne stejně jako každý romaňťák. Za vtipné momenty a příjemné obsazení tři *.

Stáhni mě do pekla (2009)

Horor/ Komedie... Ano, takhle bych žánr posoudil já, Sam Raimi ukázal úplně jiný styl, než by kdo mohl očekávat. Vteřiny napětí propletené vteřinami výbuchů smíchu. Docela trefné obsazení, slečna není žádná vyumělkovaná kravka, co křičí, když jí v mikrovlnce bouchá popkorn. Justin už nám svůj talent předvedl, třebas v dablu Jeepers Creepers.

2007 MTV Movie Awards (2007) (pořad)

2007 byla hodně slabá, 3* jen za ty scény, kdy jsem se zasmál.

Terminator Salvation (2009)

Předem děkuji CSFD za možnost býti na předpremiéře tohohle opravdu propracovaného pokračování Terminátora. McG určitě odvedl kus dobré práce, bezvadná kamera, zvuk a efekty ji jen doplnily. Až na některé husarské kousky pana Balea to bylo celkem zajímavé, i když děj trochu pokulhával.

2009 MTV Movie Awards (2009) (pořad)

Skvělé předávání cen, až na ten podle mě trapný výstup Sutherlanda, bylo všechno moc pěkně udělaný.