Konec srpna v hotelu Ozon (1966)

...ale to ještě jezdily tramvaje, ještě hráli v biografu. -- Pak lidstvo za ojedinělých výstřelů navždy odešlo.

Den sedmý, osmá noc (1969)

Já vám povím co to bylo... Progresorská činnost... veškerý a veškeré. Ale báječné bylo to, jak si bulitelé sami navěsili bulíky.

Kostnice (1970)

Škoda že video nedoprovodila svým komentářem ta paní jež Jana uhranula při opakovaných návštěvách onoho místa. Ochutnávku z natočeného výkladu jsem měl možnost poslechnout jen v dokumentu 'Zlatá šedesátá', a byl jsem velice zklamán když potom při samotném filmu zněla jen jakás takás hudba.

Tichý týden v domě (1969)

Jan trochu popřel principy animace, ani se mu nedivím, že ho z toho teď po letech trochu bolí žaludek. Dynamit.. dynamit... u-dě-lá...

Daleko do Nashvillu (2008) (TV film)

Je načase přečíst si 'Cestu' od Jacka Londona.

Ranč U Zelené sedmy (1998) (seriál) odpad!

...aneb jak Taťulda s Mamuldou šlápli do kravího lejna. Odpočinek pánové .. odpočinem si až budem viset na kvetoucím Jasanu za stodolou. (ne,.. to je závist .. obyčejná závist)

Kachní sezóna (2004)

Trochu mi tam scházela ta scéna kdy jeden kamarád vyhání druhého pomocí spreje a zapalovače.

Snídaně u Tiffanyho (1961)

Zazie už rok nadává v kině, a ve Ville´d Avray či nad Mazurskými jezery se teprve blýská na časy. V porovnání s tím se mi tyhle snídaně jeví nějaké nemastné neslané.