Nesmluvená setkání (1995) (TV film)

Ne zcela zdařilá adaptace jinak pěkné knížky. Špunt není motiv na jehož realizaci potřebujete balík peněz. Celý příběh je velmi komorní a jde v něm hlavně o myšlenku. Ideální výchozí postavení pro vznik zajímavého televizního filmu, jímž bohužel není. Autentičnost knižních hrdinů se zkrze mdlé výkony herců povětšinou vytratila.

Volejte věštce (2008) (pořad)

Tenhle pořad je vážně skvělý. Vždycky když si v životě nevím rady, zavolám na Primu a ty úžasné věštkyně mi řeknou co a jak.

Paranormal Activity (2007)

Kamarádovi co mi ten film pouštěl se nelíbilo, že jsem se u té "nejděsivější" scény z celého filmu upřímně rozesmál.

Kamikaze 1989 (1982)

Tenhle snímek by si měli pustit všichni jež se domnívají že s domácí kamerou nejde natočit slušný film.

Trapasy (2007) (seriál) odpad!

Tak tenhle televizní pořad se už v názvu okomentoval sám.

Jako zabít ptáčka (1962)

Stejné nedostatky jako u většiny filmu točených podle knižních předloh. Knihu zkrátka nelze adaptovat tak, že se z ní vybere pouze to "zásadní".

Terkel má problém (2004) odpad!

Velice kladně hodnotím a vážím si absence jakéhokoliv morálního podtextu. Marek Eben ve své životní roli.

Fenomén (1996)

John Travolta pro mě fenomén není. Jeho procítěné výlevy mu nevěřím. Bez hodnocení, nedokoukal jsem.

Kolonie Lanfieri (1969)

Tenhle chlap má koule. Jeho kamarád nemá koule. Tenhle chlap má zlato. Jeho kamarád nemá zlato, resp. ho měl, než ho o něj chlap s koulema připravil. Tenhle chlap si vybral špatnej ostrov.

Krajní meze (1995) (seriál)

Pamatujete na ten díl o Zakopaných, co měli rozbušku na vyhození celého světa do luftu kdyby se ukázalo že přilétající mimozemská rasa je nepřátelská??? Jak jim postupně padaly monitory? The best of!