2012 (2009)

Mr. Emmerich toľko kombinoval svoje katastrofické vízie s prepadajúcou sa Kaliforniou, vybuchujúcim Yellowstoneom a zánikom celého univerza, až sa dokombinoval ku priemernému katastrofickému filmu prešpikovanému romantickým smradom (šák treba v kine diváka zaujať), ktorý aj tak po polovici už len nudí. Na tému 2012 som však už videl aj väčšie shity a jediné za čo dávam hviezdy sú aj tak len efekty, na ktoré sa našťastie našlo dosť času a peňazí, ale aj tých je mnohokrát na môj vkus akosi moc...

Kdo to štěká? (2002)

Tam, kde šteká manželka, neni miesto pre srandu. To som mohol tušiť.

Fanoušci (2009)

Možno by celá táto komédia na mňa fungovala viac, keby som mal aspoň nejaký vzťah k téme, z ktorej si robí srandu. Keďže zatiaľ nie som poznačený žiadnym dielom Star Wars a je mi celkom jedno, kto sú trekkies a trekkers a aké majú mezi sebou nedoriešené veci, mám silný pocit, že drvivá väčšina vtipov išla mimo mňa. Škoda.

Protiklady se přitahují (2008)

Nepozerateľná romantika bez akéhokoľvek nápadu v hlavnej úlohe so slizkým Freddie Prinzom. Jeden z filmov, ktoré už nikdy nechcem vidieť.

Vous êtes libre ? (2005) (TV film)

Po všetkých stránkach lacná a prekombinovaná francúzska romantická telenovela, akých sú na svete stovky. Pre diváka pod 60 rokov nevhodné.

Bezva jízda (2006) (TV film)

Ak sa človek dokáže totálne povzniesť nad tuposť príbehu a film berie ako čistú paródiu na 80te roky, dokáže sa na niektorých scénach a postavách aj mierne pousmiať. Ja myslím, že tie dve sa v tom prípade dajú dať, ale to je maximum.

Blázinec na koleji 2 (2006) odpad!

Po zhliadnutí prvého dielu som do komentu pred cca rokom písal, že dvojku už ani nechcem vidieť. Bohužiaľ, videl som...

Žhavé výstřely 2 (1993)

Aké hodnotenie dať komédii (paródii), pri ktorej som sa od smiechu dusil už pri úvodných titulkoch? Jednoznačne za plný kotol.

Žhavé výstřely (1991)

Píseň pro nevěstu (1998)

Priemerná romantika, ktorá sa nevyhla poriadnej dávke žánrových klišé (neopätovaná láska, záverečné scény v lietadle), ale na druhú stranu mi poskytla aj dobrú zábavu v podobe zábavového speváka Sandlera, prierez tými najväčšími hitmi 80tych rokov a cameo Billyho Idola.