Camille (2008)

V každom prípade romantika tak trochu z iného súdka, svojim námetom odlišná od ostatných "kolegov" - to sa musí nechať. Totálne sa neviem rozhodnúť medzi 3 a 4 hviezdami, ale kedže mi dnes prišiel preplatok z daňového úradu a tým pádom mám dobrú náladu, vravím si: Keď sú šterdrí ostatní ku mne, budem štedrý aj ja.

Bláznivá komedie 3 (1994)

Jasne najslabší kúsok z trilógie, ovšem prvá polovica ma aj tak kráľovsky pobavila. Je však vidno, že tvorcovia už sa pokúšali o dosť násilné vzkriesenie tejto komediálnej dvojky a množstvo gagov sa už opakuje a tým vyznieva do prázdna. Aj tak však nadpriemerná zábava.

Bláznivá komedie 2 (1991)

Druhý (a nemenej dobrý) diel komediálnych scénok talianskej dvojice, oproti ktorým sú Pat a Mat zo seriálu "A je to..." totálne neviniatka. Všade, kde sa títo dvaja úxyly objavia, nastáva znovu totálna deštrukcia, zmätok a ujmy na zdraví všetkých zúčastnených. Jasné, že Paolo a Renato zase nebudú mať ani šajnu, prečo je tomu tak...

Bláznivá komedie (1990)

Zjavne jeden z filmov, kde sa užívateľská obec na csfd silne polarizuje. Jedni vynášajú túto taliansku komediálnu dvojicu a jej gagy do nebies, iným sa zdá trápna. Dokážem pochopiť oba názorové tábory, faktom ale zostáva, že som sa celkom zhusta nasmial a odreagoval, čo sa vždy hodí.

Miluji jen tebe (2004)

Tak trochu iný film o tak trochu inej partičke, ale komédiou by som sa ho neodvážil nazvať. Po dopozeraní mi zostalo príjemne "teplo" pri srdci :)

Vítej doma (2008)

Ak budem mať zase nabudúce chuť na dobrú komédiu, tak Martinovi Lawrencovi a jeho ťažkotonážnym afroamerickým spoluhercom sa vyhnem širokým oblúkom.

Hele vole, kde mám káru? (2000)

Áno, je to silne nahlúpla amícka komédia s ústrednou dvojicou totálnych magorov, ale na druhej strane je to pre mňa už kultová záležitosť s kopou neprekonateľných hlášok a gagov. Vzhľadom na to, že nepatrím k divákom, ktorí majú alergiu na Kelsa, nemôžem inak, ako za plný.

Blondýnka (2001) (TV film) odpad!

Nie som žiadny ortodoxný volič KDH, ale filmy, ktoré sa snažia idealizovať a vykresľovať ako trpiteľku osobu, ktorá bola p.m.ú.s.n len obyčajnou imrvére naliatou panovačnou radodajkou navyše so silným ťahom na kreditnú kartu svojej obete, urážajú môj vycibrený divácky vkus.

Vzkříšení duchů (2007) odpad!

Najskôr to vyzeralo, že tento horor dopozerám len s výdatnou pomocou tlačidiel rýchleho posuvu, ale našťastie som na ovládači objavil ešte jedno z nápisom "EJECT" a to ma definitívne zbavilo tohto kanadského utrpenia.